Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wiedz, że w chwilach, kiedy najbardziej cierpisz, rodzi się w tobie coś, co ma zdolność przekształcić twoje życie. Cierpienie nie jest karą, jest tworzącą siłą

Cierpienie

znak cytatu Cierpienie jest mimowolnym wyborem serca, które kocha, a nie jest kochane. Nawet najgłębsza rana przestaje boleć, kiedy przestajemy się o nią troszczyć.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwe cierpienie zawsze jest samotne. Echa jego nie docierają nigdy do serca drugiego człowieka. Cierpienie współcierpione jest zawsze tylko lekkim echem cierpienia prawdziwego. Toksycznej goryczy prawdziwego cierpienia nie jest w stanie skosztować nikt inny, jedynie ten, kto go doświadcza.

Cierpienie

znak cytatu Ona właśnie taka była, ogrzewała wszystko naokoło siebie, a sama się wypalała.

Cierpienie

znak cytatu Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

Cierpienie

znak cytatu Cierpienie jest najgłębszą rzeczą jaka nas dotyka, jest najautentyczniejszą częścią naszego życia.

Cierpienie

znak cytatu Łzy uzdrawiające to także te łzy, które parzą i smagają.

Cierpienie

znak cytatu Cierpienie to jedyna rzecz, którą mamy na pewno. Rozum jest niepewny, zmysły są oszukańcze, ale cierpienie jest pewne. Cierpienie istnieje zawsze, wszędzie i dla każdego.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest jak szybki rzeka. Możemy walczyć z jej prądem, cierpiąc jeszcze bardziej, albo możemy nauczyć się płynąć z nią. I choć reka i tak nas poniesie, przynajmniej nie będziemy już tak bardzo cierpieć.

Cierpienie

znak cytatu Nie wiem, kim jestem, ale cierpię, gdy zostaję zniekształcony, oto wszystko.

Cierpienie

Zobacz więcej