My duty is a thing ...
My duty is a thing I never do, on principlemoim obowiązkiem jest to, czego z zasady nie robię.
The great superiority of France over Englandis that in France every bourgeois wants to be an artist,whereas in England every artist wants to be a bourgeoiswielka przewaga Francji nad Anglią polega na tym,że we Francji każdy burżuj chce być artystą, podczas gdy w Anglii każdy artysta chce być burżujem.
Życie to nie czekanie aż burza przeminie, to nauczenie się, jak tańczyć w deszczu.
To, co lubimy, mówi nam dużo o tym, kim jesteśmy. Z tego powodu, powinniśmy zawsze podejmować decyzje, które są zgodne z naszym prawdziwym 'ja'. To jest nasze prawdziwe przeznaczenie.
Wiedza, którą ludzie zdobywają, nie ginie, ale wciąż rośnie. Odkrycia dzisiejszeństwa będą posiadać jutro. To, co zdobędziesz dzisiaj, będzie Ci służyć jutro.
Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy niewystarczający. Naszym największym strachem jest to, że jesteśmy pewność, że jesteśmy ponad wszelką miarę. To nasze światło, a nie nasza ciemność, które najbardziej przerażają nas.
Mamy to, czego pragniemy, lecz nie to, co po przyjęciu chcieliśmy. Przepaść otwiera się między tym, co chcemy, a tym, co otrzymujemy.
W naszym upadku jest podnoszenie, podczas gdy w naszych zwycięstwach najczęściej leży nasza klęska. Wszystko o czym człowiek steruje, jest promieniem prawdy, ale jest lustrem, który odbija w jednym kierunku, w każdym kierunku, zgodnie z kształtem i kształtem nadawanym mu przez człowieka.
There is nothing wrong with sobriety in moderationnie ma nic złego w umiarkowanej trzeźwości.
The test of good manners is being able to put up with bad onessprawdzianem dobrych manier jest zdolność znoszenia złych manier.
Always mistrust a subordinate who never finds fault with his superiornigdy nie ufaj podwładnemu, który nie znajduje wad u swojego przełożonugo.