Cytat Angielski o Życiu
Życie to coś więcej niż zwiększanie prędkości. To jest tańczyć w deszczu i cieszyć się każdą chwilą.
Inspirujący cytat angielskiego autorstwa zachęcający do czerpania radości z żyzci, zamiast zwracać uwagę na jego tempo.
Widzisz rzeczy i mówisz: 'Dlaczego?' Ale ja marzę o rzeczach, które nigdy nie istniały, i mówię: 'Dlaczego nie?'
Możemy robić wszystko, co możemy sobie wyobrazić, jeżeli tylko mamy odwagę, by to marzyć, siłę woli, by walczyć i determinację, by nigdy się nie poddawać.
Nie możemy zawsze budzić się zmotywowani, dlatego musimy nauczyć się być zdyscyplinowanymi. Samodyscyplina jest jak mięsień. Im bardziej ją trenujesz, tym silniejsza staje się.
Eksperymentuj. Zrób błędy. Zacznij jeszcze raz. Znajdź coś, co naprawdę kochasz, a sukces przyjdzie sam.
The worst of having a romance of any kind isthat it leaves one so unromanticnajgorszą stroną romansu jest to,że człowiek przestaje być romantyczny.
Przyjaciel to ktoś, kto zna piosenkę twojego serca i może ją śpiewać, kiedy ty zapomniałeś słów.
Życie to nie jest oczekiwanie, aż burza minie, to nauka jak tańczyć w deszczu.
It is often said that force is no argument.That, however, entirely depends on what one wants do proveczęsto się mówi, że przemoc nie jest żadnym argumentem.Zależy to jednak od tego, co chce się udowodnić.
Poza noszeniem we wnętrzu duszy drewna, żeby go zapałać, jedynym sposobem na osiągnięcie niemożliwego, jest uwierzenie, że jest możliwe.
Twoje życie staje się lepszym, kiedy stajesz się lepszą wersją siebie. Więc pracuj nad sobą i nad tym, o czym tylko marzysz.