Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czas to nie to, co mija, ale to, co nadchodzi.

Czas

znak cytatu Możesz być z kimś przez dwa lata i nie poczuć nic szczególnego. Możesz być z kimś przez dwa miesiące i poczuć wszystko. Czas to nie miernik.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, ponieważ przepływająca woda zawsze będzie inna. Tak samo, cieszyć się każdą chwilą życia.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest rzeką, która zmywa wszystko, co tworzymy. Czas jest prawdą należącą do wszystkich, ale nie każdego. Czas jest lekiem na rany i balsamem dla serca.

Czas

znak cytatu Ocknij się! Zacznij żyć dławiąc się szczęściem. Bądź niepokorny, przemądrzały, uparty czy niekonsekwentny ale zawsze autentyczny. Naucz się krzyczeć, walczyć i być na przekór wszystkiemu. Nie licz na przypadkowe szczęście, nie odkładaj uśmiechu na później. Wstawaj po każdej porażce i zaczynaj na nowo. Nie odpuszczaj, bądź asertywny. Idź własną ścieżką, kolekcjonuj osobiste marzenia. Ryzykuj. Napisz bestseller, puszczaj papierkowe łódki albo zdobądź Mont Everest pod warunkiem, że zrobisz to z miłości. Nie powstrzymuj emocji, tylko się nimi delektuj. Tocz boje i nie daj mu odejść. To najlepszy czas, bo skąd pewność, że jutro nadejdzie?"

— N. Belcik

Czas

znak cytatu Każde czasy są zepsute na swój własny, nowy sposób.

Czas

znak cytatu Wszystko jedno,
czy się ma przed sobą sto lat, rok czy tydzień - należy pamiętać, że zawsze ma się przed sobą wszystko.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najważniejszym składnikiem życia. Cokolwiek czynisz, pamiętaj, że najpierw musisz wygospodarować na to czas. Jeżeli nie masz czasu, nieważne, jakie są twoje zdolności, jak wyglądasz i jak dużo masz pieniędzy - nic nie dokonasz.

Czas

znak cytatu Patrząc stale w przeszłość nigdy w
pełni nie skorzystasz z teraźniejszości.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najcenniejszą rzeczą, którą posiadamy. Nie można go kupić, nie można go powtórzyć. Po minucie, minuta ta jest już stracona na zawsze.

Czas

Zobacz więcej