Kobiety o tych imionach idealizują mężczyzn i są podatne na manipulację! Dlaczego?

Nie da się ukryć, że są kobiety, które spotykając na swojej drodze ciekawego mężczyznę od razu najchętniej zaciągnęły by go do ołtarza. Są również kobiety, które uwierzą w każde kłamstwo, które wypowiada mężczyzna. Dlaczego tak idealizują płeć męską? Istotną rolę może odgrywać … imię.

Kobiety i mężczyźni mogą wysyłać sprzeczne sygnały i to z różnych powodów, co często prowadzi do krępujących sytuacji. Nie da się ukryć, że zazwyczaj to właśnie płeć piękna szybciej „robi sobie nadzieję” na poważny związek i często aż zanadto idealizuje potencjalnego wybranka, często spotykając się z rozczarowaniem.

ZOBACZ TAKŻE: Jaki masz kształt zębów? To wiele mówi o Twojej osobowości!

Niektóre kobiety mają również to do siebie, że są w stanie uwierzyć w każde kłamstwo mężczyzny. Ich naiwność często prowadzi do złamanego serca, jednak i tak ciężko im dopuścić do siebie, że są po prostu okłamywane. Kobiety noszące te imiona na tyle idealizują swoich partnerów, że często robią na przekór temu, co tak naprawdę się dzieje. Sprawdź, czy należysz do tej grupy.

Imiona kobiet, które idealizują mężczyzn

Wiktoria

Wiktoria lubi mieć „swój świat” dlatego też często swojemu partnerowi przypisuje cechy, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Kiedy mężczyzna ją zawiedzie, niemal zawsze ma na to usprawiedliwienie. Wystarczy jedno “Kocham Cię”, aby zapomniała o wszystkim, co złe.

Daria

Daria przyciąga do siebie mężczyzn, którzy nie potrafią być wierni i przebierają w kobietach jak w rękawiczkach. Choć tylko udaje, że jej to nie przeszkadza, to w głębi duszy już planuje wspólną przyszłość, dzięki której „on się zmieni”, a ona zostanie „tą jedyną”. Kobiety o tym imieniu często bardzo angażują się w związek do czasu, aż nie spotka je bolesne rozczarowanie.

Justyna

Justyny mają to do siebie, że już po pierwszej randce widzą w swoim wybranku potencjalnego kandydata na męża. Nie ważne, czy mężczyzna zrobił na niej dobre wrażenie, bo na pierwszym miejscu jest wspólna przyszłość. Od samego początku liczą na romantyczną relację i są w stanie wymazać z pamięci wszystkie wady partnera.

ZOBACZ TAKŻE: Spanie osobno - czy „rozwód łóżkowy” negatywnie wpływa na związek?

Imiona kobiet, które są podatne na manipulację

Joanna

Joanny często do samego końca próbują uwierzyć w to, że ich partner w końcu się zmieni, pomimo nieotrzymania dowodów. Najczęściej związki kończą się żalem i pretensjami. Często też Joanny czują się oszukane. Niemniej jednak w końcu zdają sobie sprawę, że to one żyły w swoim wyimaginowanym świecie, zamiast skupić się na rzeczywistości.

Marzena

Marzena często winę bierze na siebie i wręcz wmawia sobie, że to ona zawiniła. Do tego stopnia nie chce zostać porzucona przez partnera, że jest mu ogromnie wdzięczna za to, że po prostu jest. Mężczyźni niestety szybko to dostrzegają i potrafią wykorzystać jej dobre serce.

Agata

Kobiety o tym imieniu szybko się zakochują i nie zauważają, kiedy partner obdarza je takimi samymi komplementami jak inne kobiety. Są w stanie z łatwością uwierzyć w każde słowo mężczyzny i nawet najbardziej banalne wyznanie potrafi zamydlić im oczy.

Udostępnij: