Kobiety o tych imionach mają najwięcej seksapilu! Mężczyźni wariują na ich punkcie!

Ezoterycy niejednokrotnie podkreślali, że posiadane przez nas imię ma wpływ na to, jacy jesteśmy w życiu. Czy w takim razie dane imię kobiece może wpływać na to, jak są postrzegane? Jak się okazuje, istnieje taka możliwość, a wśród żeńskich imion są również takie, które według ezoteryków przyciągają uwagę swoim seksapilem. Zobacz, czy do nich należysz.

Nie da się ukryć, że każda kobieta jest wyjątkowa i ma w sobie coś przyciągającego. Zwracają na siebie uwagę, hipnotyzują swoim spojrzeniem i przyciągają do siebie samą obecnością. Według ezoteryków wpływ na to mają właśnie imiona. Sprawdź, czy należysz do grupy kobiet, które według ezoteryków i horoskopu są najseksowniejsze.

ZOBACZ TAKŻE:  Osoby o tych imionach mają największą słabość do alkoholu! Należysz do nich?

Kobiety o tych imionach przyciągają seksapilem

Zuzanna

Zuzy mają bardzo bogate życie towarzyskie, jednak to one same wybierają sobie partnerów. Cieszą się bardzo powodzeniem u płci przeciwnej. Są bardzo wierne i kiedy znajdą tego jedynego mężczyznę potrafią się mu oddać w całości. Potrzebują miłości i doskonale potrafią ją odwzajemnić. Zdecydowanie nie można im odmówić seksapilu.

Wiktoria

Wiktorie nie zawsze idą utartymi ścieżkami i można śmiało powiedzieć, że są ciężkie do okiełznania. To właśnie ich niedostępność pociąga najbardziej płeć przeciwną. Są inteligentne i pełne wigoru. Mają duże powodzenie u mężczyzn. Ich seksapil działa na mężczyzn jak magnes. Kiedy już założą rodzinę, są dobrymi matkami i są w stanie poświęcić wiele dla swoich pociech.

Paulina

Pauliny są beztroskie i odważne, co zdecydowanie przyciąga płeć przeciwną. Z biegiem lat potrafią jednak zerwać z młodzieńczym szaleństwem i odnaleźć spokój. Mężczyźni widzą w nich nie tylko to, że będą dobrymi żonami i matkami, ale również kochankami. Pauliny wiedzą jak kusić i zdobywać mężczyzn.

Natalia

Natalia to kobiety o twardym charakterze, które potrafią znaleźć równowagę niemal na każdej płaszczyźnie życia. Niemal zawsze zachowują zdrowy rozsądek, jeżeli chodzi o uczucia. Często obracają się w starszym towarzystwie, gdyż są nad wyraz dojrzałe i doskonale wiedzą czego chcą. To właśnie ta ich pewność siebie przyciąga płeć przeciwną.

Lena

Leny nie rozpamiętują przeszłości i myślą o przyszłości. Są niemal samowystarczalne i potrafią dostosować się do każdego środowiska. Nie są stworzone do zawierania formalnych związków, gdyż sądzą, że to je ogranicza. Żyją pełną piersią i oczekują od swojego wybranka dużo wolności. Zdecydowanie przyciągają płeć przeciwną swoją niezależnością, pewnością siebie i otwartością na świat i ludzi.

Julia

Julie to mistrzynie flirtowania. Radość sprawia im już sam fakt, że są na tym świecie i doskonale wiedzą, jak tego nie zniszczyć. Flirtują, randkują, romansują i dobrze się przy tym wszystkim bawią. Niemniej jednak zawsze można na nich polegać. Potrafią owinąć sobie mężczyznę wokół palca, jednak kiedy zwiążą się z kimś na stałe, są niesamowicie oddane.

Amelia

Amelie zazwyczaj są delikatne i kruche. To marzycielki i idealistki, które często bujają w obłokach i żyją w świecie własnej wyobraźni. Są ciepłe i opiekuńcze. Kiedy są w związku, potrafią zaskoczyć swojego partnera i uwielbiają sprawiać mu niespodzianki. To właśnie ta delikatność i niepozorność pociąga mężczyzn.

ZOBACZ TAKŻE:  Kobiety o tych imionach tej jesieni mają szansę na gorący romans! Kto znajdzie miłość?

Udostępnij: