Irytujące rzeczy, które faceci robią w łóżku! To najbardziej wkurza kobiety!

Kobiece ciało jest o wiele bardziej skomplikowane i nie wszystko „działa” tak prosto, jak chcieliby tego mężczyźni. Niektórzy nadal popełniają w czasie zbliżenia masę błędów. Czasem wynikają one z niewiedzy, a innym razem z mitów, które słyszy się na co dzień. Jak się okazuje, jest lista rzeczy, które nadal stosują niektórzy mężczyźni, a które w czasie zbliżenia są dla kobiet bardzo irytujące. Lepiej ich unikać!

Kiedy kobieta i mężczyzna znajdą się już łóżku, to ostatnią rzeczą, której wówczas pragną jest irytacja. Jak się jednak okazuje, nawet podczas zbliżenia można się wkurzyć, kiedy doświadczamy złych manier w tak intymnej sytuacji. Oto, kilka rzeczy, które najbardziej irytują płeć piękną podczas pieszczot. Warto, aby mężczyźni zapoznali się z tą listą, a będą na dobrej drodze, aby zostać jak najlepszymi kochankami.

ZOBACZ TAKŻE: Tak mężczyźni testują kobiety na początku związku! Zdradzamy ich sztuczki!

Co denerwuje kobiety podczas zbliżenia?

1. Dmuchanie w miejsca intymne

To zdecydowanie jedno z tych zachowań, którego tak naprawdę nie lubią kobiety. Dmuchanie w okolice miejsc intymnych nie jest niczym przyjemnym, a wręcz można stwierdzić, że jest to irytujące. Mężczyźni robią to, gdyż myślą, że doprowadzi to kobietę do szczytowania lub sądzą, że ją to łaskocze, co jest dla niej przyjemne. Nic bardziej mylnego. Zdecydowanie nie warto tego próbować podczas łóżkowych igraszek, aby nie obnażyć swojej niewiedzy.

2. Irytujące pytania podczas zbliżenia

Chyba najbardziej irytującą rzeczą podczas zbliżenia jest zadawanie pytań. „Doszłaś?”, „Skończyłaś?”, „Ile jeszcze?” - to najczęściej zadawane przez mężczyzn pytania. Zdecydowanie muszą zdać sobie sprawę z tego, że może to rozpraszać ich partnerkę. Kobiecie łatwo jest stwierdzić, że mężczyzna szczytował, czy dobrze się bawi. Zdecydowanie chcą tego samego od swoich kochanków. Po prostu czasami lepiej nic nie mówić, niż powiedzieć o jedno słowo za dużo.

3. Za ostre traktowanie podczas zbliżenia oralnego

Mężczyźni zdecydowanie uwielbiają seks oralny, co w przypadku kobiet wygląda już nieco inaczej. Może być on czymś niesamowitym, jednak szybko można sprawić, że kobieta się do niego na zawsze już zrazi. Warto zdać sobie sprawę z tego, aby nigdy, ale to przenigdy nie naciskać kobicie głową w stronę swojego przyrodzenia. Choć są kobiety, które lubią taką zabawę, to zdecydowana większość tego nie popiera.

Kolejną sprawą jest brak ostrzeżenia o szczytowaniu podczas zbliżenia oralnego. Zdecydowana większość kobiet chciałaby sama decydować o tym, czy jest w stanie tego dokonać. Nie należy brać swojej kochanki z zaskoczenia, gdyż może się to naprawdę źle skończyć.

Następną ważną rzeczą jest komunikacja podczas tego typu zbliżeń. Kobieta chce wiedzieć, że jej partnerowi jest dobrze, dlatego też milczenie nie jest zbyt dobrze odbierane przez płeć przeciwną w tego typu sytuacji.

4. Części garderoby

Choć wydawałoby się, że części garderoby nie mają wpływu na to, jak udany może być stosunek, to nic bardziej mylnego. Widok nagiego mężczyzny w samych skarpetkach nie jest zbyt pociągający. Co więcej, panowie wciąż mają do tego tendencję, a kobiety w większości podkreślają, że czują się tym samym lekceważone. Zdecydowanie podczas zbliżenia warto ściągnąć wszystkie części garderoby!

ZOBACZ TAKŻE: Straciłam dla niego dziewictwo. Śmiejąc się, zostawił mnie następnego dnia

Udostępnij: