Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Od życia dostaniesz tyle, po ile odważysz się sięgnąć

 

Motywacja

znak cytatu Jeżeli zauważysz, że jesteś w
dołku, pierwsza rzecz, którą
należy zrobić to przestać kopać...

Motywacja

znak cytatu Potrzeba czasu żeby dokonać
rzeczy trudnych. Aby dokonać
rzeczy niemożliwych potrzeba
trochę więcej czasu.

Motywacja

znak cytatu Dopóki wierzysz, że dasz radę nie ma powodów sądzić, że będzie inaczej.

Motywacja

znak cytatu Trzy­maj się z da­la od ludzi, którzy próbują pom­niej­szać Two­je am­bicje. Ma­li ludzie zaw­sze tak ro­bią, a nap­rawdę wiel­cy spra­wiają, że czu­jesz, że i Ty możesz być wielki.


Motywacja

znak cytatu „Nie przepraszaj! Przestań non stop przepraszać!! K*rwa! Nigdy więcej nie przepraszaj za siebie, tylko dlatego, że ktoś wpędził Cię w poczucie winy!! To jest pierwsza rzecz! Nie przepraszaj za coś dobrego co robisz i od razu myślisz, że to złe! Nie wpędzaj się w wyrzuty tylko dlatego, że ktoś Cię nie szanował! Niech spierdala! Odpuść takich ludzi, którym musisz wiecznie udowadniać ile jesteś warta! Wyżują Cię jak gumę i spluną gdy stracisz smak!  I daj sobie siebie.  W nocy nie myśl bo jest ciemno i wszystko gorzej widać. Rano wstań. Umyj buzię. Zrób sobie radość. I wyjdź do życia... No k*rwa nie każę Ci marzeń spełniać od razu.  Do sklepu wyjdź i jeść sobie kup! 

Motywacja

znak cytatu Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego kim się samemu było wcześniej.

Motywacja

znak cytatu Podejmując ryzyko zawsze coś zyskujesz. Szczęście w przypadku powodzenia lub wiedzę, w przypadku niepowodzenia. Zacznij więc działać teraz. Idź naprzód i zabierz się za rzeczy, jakich chciałbyś dokonać. Zaryzykuj! W końcu czy to czego pragniesz nie jest warte więcej niż odrobina strachu przed porażką?

Motywacja

znak cytatu Nie mów, że nie warto walczyć, kiedy nawet nie spróbowałeś. Lepiej mieć satysfakcję z podjęcia małego kroku, niż żałować całe życie, że nic się nie zrobiło.

Motywacja

znak cytatu Problem, który da się
rozwiązać, to żaden problem.

Motywacja

Zobacz więcej