Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najtrudniejsze to podjąć decyzję by działać, reszta to tylko kwestia wytrwałości. Reszta to łatwość. Dużo rzeczy wydaje się niemożliwych do zrobienia, póki nie zostaną zakończone.

Motywacja

znak cytatu Wszystko ci, bracie, pójdzie jak należy, żyć się nauczysz, gdy w siebie uwierzysz.

Motywacja

znak cytatu Będziemy cierpieć, czekają nas trudne chwile, spotka nas wiele zawodów, ale to wszystko przeminie bez śladu i kiedyś w przyszłości, spojrzymy na swoje życie z dumą.

Motywacja

znak cytatu Nigdy się nie poddawaj bo jeśli przejdziesz najgorsze chwile, to znaczy, że zasługujesz na te najlepsze.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie czekaj na idealne warunki do rozpoczęcia działania. Przystąp do pracy, rozwijaj się każdego dnia, nie oglądaj się na innych. Sukces to nie one shot, ale nieustanne strzelanie do celu, pomimo porażek, przegranego meczu czy kryzysu

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie jesteś zbyt stary, aby ustanowić inny cel albo marzyć nowym marzeniem. Właśnie tak, jak roślina potrzebuje wody, tak człowiek potrzebuje celów i marzeń, aby rosnąć i rozwijać.

Motywacja

znak cytatu Jeżeli uwolnisz swoje lęki, będziesz miał więcej przestrzeni na swoje marzenia.

Motywacja

znak cytatu Wiem, że masz przed sobą wielkie marzenia, ale doceń to, jak daleko już zaszedłeś. Pamiętaj, że były dni, kiedy marzyłeś o tym, co masz teraz.

Motywacja

znak cytatu Nie martw się porażką. Nie trzeba się w każdym doświadczeniu odnosić sukcesu. Możesz uczyć się też z porażek. Każde zły doświadczenie, które można przetrwać, to krok na drodze do sukcesu.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jesteśmy tym, co znamy, lecz tym, co jesteśmy w stanie nauczyć się. Nasze możliwości są ograniczone tylko wytrwałością i determinacją. Siła woli jest mocniejsza niż jakakolwiek przeszkoda.

Motywacja

Zobacz więcej