Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie jesteśmy tak bogaci jak wtedy, kiedy marzymy. A z naszych marzeń rodzą się nasze jutro. Żyjemy tym, co przyszło. Przyszłość zaczyna się dzisiaj

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Sukces nie jest ostateczny, porażka nie jest fatalna: to odwaga, by kontynuować, jest tym, co się liczy.

Motywacja

znak cytatu Kiedy jesteś na skraju poddania się, przypomnij sobie o wszystkich tych, którzy z niecierpliwością czekają na twoją porażkę. Pamiętaj, że silne kobiety i mężczyźni, jak ty, są w stanie wytrzymać każdą burzę, jaką przynosi życie. Nie łudź się - Walka nie jest łatwa, ale nagroda na końcu jest warta każdego wysiłku.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Porzuć myśl o tym, że masz 'powinniśmy' robic ukochaną pracę tylko dlatego, że była godna pożądłości. Twój największy sukces nie polegał na tym, co zarabiasz, ale kim się stajesz. Ty jesteś ważniejszy od twojej pozycji. Twój sukces jest mierzony przez to, jakie duchowe wartości nosisz w swoim sercu. Nie bój się porzucić to, co jest dobre, aby osiągnąć to, co jest wielkie.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Sukces zwykle przychodzi do tych, którzy są zbyt zajęci, aby go szukać. Nie odnajdziesz go, dopóki nie skupisz się na swoich celach i nie poświęcisz im całego swojego serca i duszy.

Motywacja

znak cytatu Najważniejsze, żeby pokochać siebie. I wybaczyć sobie. Wszystko, nawet największe błędy. I nie wspominać swojej historii, tylko ją tworzyć.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie jesteś zbyt stary, aby ustanowić inny cel albo marzyć nowym marzeniem. Właśnie tak, jak roślina potrzebuje wody, tak człowiek potrzebuje celów i marzeń, aby rosnąć i rozwijać.

Motywacja

znak cytatu Jeśli ktoś mówi ci: "to się nie uda". Pamiętaj, że to są jego granice nie twoje.

Motywacja

znak cytatu Życie nauczyło mnie jednego: Zawsze trzeba szukać pozytywnych stron tego, co nas spotyka, pamiętając przy tym, że wszystko dzieje się po coś i nic nie dzieje się bez przyczyny.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie bój się błędów. Błąd wskazuje jedynie na to, co musisz poprawić w swoim działaniu, aby osiągnąć sukces. Wielkie osiągnięcia wymagają wielu błędów. Upadki nie są symbolem porażki, ale symbolem triumfu nad tym, co pokonane zostało.

Motywacja

Zobacz więcej