Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja jest jak droga w lesie. Początkowo nie ma jej wcale, ale w miarę jak ludzie chodzą wciąż tą samą ścieżką, droga powstaje.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja jest pięknym widzem, lustrzanym odbiciem tego, co pragniemy. Własne marzenia są gwiazdami, które prowadzą nas do przyszłości. Gdyby nie było nadziei, nasz świat byłby miejscem ciemności.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja jest jak słońce, które, jak podróżujemy wzdłuż drogi życia, rzuca wszystkie nasze obawy na nasz tył, zaciemniając naszą drogę. - Samuel Smiles

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja nie jest wiedzą o tym, co stanie się jutro, ale przekonaniem o tym, co jest możliwe dzisiaj. Nie zawsze pokrywa się ze zdrowym rozsądkiem. Ale kto powiedział, że zdrowy rozsądek jest zawszę porządny?

Nadzieja

znak cytatu Młodość jest zawsze symbolem przyszłości, marzeń, nadziei.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja to nie oznacza zawsze bycia optymistą, to oznacza, że nie poddajemy się. To ma więcej wspólnego z siłą niż z radością. To jest niewzruszone. To jest determinacja. To jest postawa.

Nadzieja

znak cytatu Teologia jest odkrywaniem horyzontów nadziei.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja jest jak drogowskaz w sercu, wskazuje drogę, nawet jeśli droga jest pokryta chmurami. Nadzieja jest jak powłoka, chroniąc nas od wszelkiego bólu, nadzieja daje nam po prostu siłę, by iść naprzód.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to ostatnia rzecz, która umiera w człowieku; ale umiera, i umierając, zabija człowieka

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja jest jak droga w kraju. Początkowo jej nie ma, ale wskutek ciągłego chodzenia powstaje droga.

Nadzieja

Zobacz więcej