8 znaków, które świadczą o tym, że jesteś SILNA PSYCHICZNIE

Znalazłaś się w takim punkcie swojego życia, w którym wreszcie czujesz się dobrze sama ze sobą. Wiesz, że dasz radę, nawet jeśli los rzuca ci kłody pod nogi. Wierzysz w siebie i swoje możliwości. Masz przekonanie, że negatywne sytuacje, czy toksyczni ludzie cię nie złamią. Oto 8 znaków które świadczą o tym, że jesteś silniejsza psychicznie, niż kiedykolwiek!

  8 znaków, które świadczą o tym, że jesteś SILNA PSYCHICZNIE Jesteś asertywna

  Choć kiedyś sprawiało ci to trudność, teraz potrafisz głośno nie zgadzać się z czymś, co ci nie pasuje i bronić swoich granic, a przede wszystkim odmawiać, gdy nie chcesz spełniać czyiś żądań. Jednym słowem jesteś asertywna!

  Jesteś odporna

  Osoby silne psychicznie są bardziej odporne na niepowodzenia i lepiej radzą sobie ze stresem. Ty także odnajdujesz się nawet w niesprzyjających warunkach. Stresujące sytuacje postrzegasz jako wyzwanie, a nie przeciwności losu. Chętnie podejmujesz ryzyko, nie boisz się zmian i nowości.

  Wierzysz w siebie

  Wierzysz w siebie i własne możliwości. Jesteś pozytywnie nastawiona do życia, wiesz, że poradzisz sobie ze zmianami lub problemami na swej drodze. Masz świadomość tego, że porażki się zdarzają. Gdy spotyka cię niepowodzenie, nie załamujesz się, ale wyciągasz z niego wnioski na przyszłość.

  Akceptujesz siebie

  Najważniejsze jest to, że jesteś świadoma własnego ja i akceptujesz zarówno swoje zalety, jak i wady. Dobrze wiesz, że nie jesteś idealna i dobrze ci z tym. Uważasz, że jesteś wystarczająca w każdym calu i świetnie się z tym czujesz.

  Jesteś otwarta

  Nie zamykasz się na świat i ludzi, jesteś otwarta na zmiany, możliwości i szanse. Potrafisz dostosować się do nowej sytuacji i elastycznie podejść do nieprzewidzianych wydarzeń. Traktujesz je jako wyzwania i chętnie stawiasz im czoła.

  ZOBACZ TAKŻE: Faceci o tych znakach zodiaku tłamszą swoje partnerki. Uważaj na nich

  Jesteś tolerancyjna

  Jesteś w stanie zrozumieć zachowanie innych, ale cię ono nie dotyka, nie rani. Nie przejmujesz się bezpodstawną krytyką, czy opiniami innych. Szanujesz cudze zdanie i poglądy. Uznajesz granice, własne i cudze. Jesteś tolerancyjna i wyrozumiała.

  Masz do siebie szacunek

  Masz szacunek do siebie i innych. Trzymasz się własnych zasad i postępujesz tak, jak trzeba. Potrafisz odróżniać dobro od zła i nigdy nie działasz wbrew sobie. W życiu kierujesz się moralnym kompasem i własnym sumieniem.

  Wciąż nad sobą pracujesz

  Wiesz, że wcale nie trzeba urodzić się silnym psychicznie, kimś takim można się stać, poprzez ciągłą pracę nad sobą. To gdzie teraz się znajdujesz i jak się czujesz, wymagało od ciebie wiele pracy. Możesz być dumna z efektów, bo przyniosło to wiele korzyści.

   

   

  Udostępnij: