Czy jesteś Królową Śniegu? 6 cech, które na to wskazują!

Najlepiej czujesz się w swoim towarzystwie, często stronisz od ludzi. Nie lubisz okazywać uczuć i głęboko skrywasz swoje emocje. Nikt nie wie, co chodzi ci po głowie, jesteś bardzo tajemnicza i skryta. Przez to możesz sprawiać wrażenie niedostępnej, obojętnej i zimnej… czyli po prostu Królowej Śniegu! Sprawdź, jakie jeszcze cechy mogą świadczyć o tym, że nią jesteś!

  Czy jesteś Królową Śniegu?

  Bajkowa Królowa Śniegu to postać stworzona przez Hansa Christiana Andersena. Zła Królowa ma serce z lodu, w którym na próżno szukać miejsca dla ciepłych uczuć. Gdy całuje chłopca, jego serce zamarza, a on zapomina o tym, czym jest dobro, przyjaźń i miłość. Choć Królowa śniegu wydaje się silna i potężna, jest bardzo samotna, oziębła i kocha tylko siebie.

  Z Królową Śniegu można mieć do czynienia także w prawdziwym życiu. Takie kobiety mają w sobie co nieco z bajkowej postaci. Jednak nie w dobrym znaczeniu! Oto co je wyróżnia!

  ZOBACZ TAKŻE: Oto zachowania, którymi toksyczny partner obniża Twoje poczucie wartości

  6 cech, które na to wskazują! Jesteś samotniczką

  Królowa Śniegu najlepiej czuje się w swoim towarzystwie i unika innych. Ty również jesteś samotniczką i często izolujesz się od ludzi. Lubisz spędzać czas w domowym zaciszu, czy na łonie natury, najlepiej sama ze sobą. Niechętnie wpuszczasz innych do swojego świata i dzielisz z nimi swoje myśli, czy przestrzeń. Gdy jesteś w związku, to ty decydujesz o ilości czasu spędzanego z partnerem.

  Jesteś bardzo niezależna

  Wolność i niezależność to wartości, które są dla ciebie najważniejsze. To objawia się silną niechęcią do jakiegokolwiek przymusu. Nie chcesz być w jakikolwiek sposób związana i dotyczy to wszystkich sfer życia: pracy i związku. Musisz mieć świadomość, że w każdej chwili masz możliwość ucieczki i spalenia za sobą mostów.

  Jesteś emocjonalnie niedostępna

  Masz problem z okazywaniem emocji i nie lubisz mówić o swoich uczuciach. Rozmowy na takie tematy sprawiają Ci ogromny problem. Jesteś nieprzenikniona i skryta, a inni mają problem z tym, żeby cię rozszyfrować. Tak naprawdę dystans, który stwarzasz w kontaktach z innymi to sposób, by uchronić się przed zranieniem.

  Jesteś perfekcjonistką

  Jesteś perfekcjonistką, która przykłada wielką wagę do dokładności wykonywania czynności. Wiele wymagasz od siebie i nie dajesz sobie taryfy ulgowej. Wszystko starasz się robić idealnie, w trosce o najmniejszy szczegół. Gdy coś nie idzie po twojej myśli, albo plany ulegają zmianie, wpadasz we wściekłość.

  Chcesz wszystko kontrolować

  Przez cały czas chcesz wszystko kontrolować. Nie tylko swoją pracę, ale przede wszystkim związki i ludzi, którzy cię otaczają. W relacji chcesz rządzić i mieć decydujący głos w ważnych sprawach. Jesteś dominująca, władcza i przez to często nie liczysz się z innymi.

  Jesteś zbyt krytyczna

  Jesteś przesadnie krytyczna, zarówno wobec innych, jak i siebie samej. Przez to tak naprawdę nigdy nie jesteś z siebie w pełni zadowolona. To dlatego, że za bardzo skupiasz się na swoich wadach i słabościach, nie doceniasz się i masz niską samoocenę. Jednak wszystko to skrywasz głęboko w sobie, a na co dzień wkładasz maskę obojętnej i zimnej.

   

  Udostępnij: