Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ludzie wyglądają na durniów, kiedy płaczą lub są pijani. Są też durniowie, którzy się śmieją, ale to jest dobre. Jesteś durniem, jeżeli boisz się. Jesteś mądrym, gdy żyjesz swoim przeznaczeniem.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęście to nie tylko posiadanie orginalnej wartości, ale i poczucie posiadania jej. Bez tego poczucia ani pieniądze, ani slawa, ani czczenie nie dają prawdziwego szczęścia.

Sentencje

znak cytatu Czasem to nie ludzie się zmieniają, tylko opadają maski.

Sentencje

znak cytatu Jasne, mnóstwo ludzi wierzy w Boga.
Ale dawniej mnóstwo ludzi wierzyło też, że ziemia jest płaska.

Sentencje

znak cytatu Nigdy się nie mścij. Usiądź i poczekaj. Ci, którzy ranią innych często później wyrządzają krzywdę samym sobie.

Sentencje

znak cytatu Próbujemy poprawić życie innym, a sami nie ogarniamy własnego.

Sentencje

znak cytatu Jeśli masz Rodzinę, która Cię kocha, kilku dobrych znajomych, jedzenie na stole i dach nad głową, jesteś bogatszy niż myślisz.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jesteśmy tym, co uważamy za swoje lata, ale tym, co zrobiliśmy z nimi. Każda godzina naszego życia ma swoją własną wartość. Co zrobisz teraz jest tak ważne, jak to czego dotąd dokonałeś.

Sentencje

znak cytatu O tym kim jesteśmy nie świadczy wykształcenie, majątek, wygląd, talent, ale to jak traktujemy drugiego człowieka.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W górach wszystko ma swój rytm i porządek. Wszystko ma swój czas, wszystko jest skomplikowane i wszystko jest prostsze, niż nam się wydaje.

Sentencje

Zobacz więcej