Jakiż rząd uszczęśliwić rodaków jest ...
Jakiż rząd uszczęśliwić rodaków jest w stanie?Odpowiem ci, że żaden chociaż mogę błądzić
Nie szukaj szczęścia, bo nigdy go tak naprawdę nie znajdziesz. Szczęście jest, jak motyl? Kiedy gonić go zaczynasz, zawsze ci wymyka się, ale kiedy przestajesz mu się przyglądać, przychodzi i siada na twoim ramieniu.
I wszystkie maki na Monte CassinoCzerwieńsze będą, bo z polskiej wzrosną krwii.
Nie szukaj szczęścia, bo to jest jak łapanie cienia. Gdy szukasz, nigdy go nie znajdziesz. Gdy przestaniesz szukać, ono samo do ciebie przyjdzie. Odkryjesz, że przez cały czas było w tobie. A prawdziwe szczęście to bycie sobą, pokochanie siebie takiego, jakim się jest.
Uszczęśliwiając innych nie zapomnij o sobie.
Dziękuję ci
Że dla ciebie mogę żyć
Ulice miast i lodów smak
Łańcuchy gór
Bez ciebie nic nie znaczy
Cały wielki świat
Chrześcijaństwo posiada polityczną silę wybuchową, jest ideą rewolucyjną. Musimy sobie postawić pytanie, czy nie oswoiliśmy zbytnio tej rewolucji.
Nie szanuje się kodeksów niemożliwych do przestrzegania.
"Ze wszystkich spraw miłość jest najważniejsza. Jest ona potężną siłą, którą rozporządza człowiek. Ona się zawsze odnawia, gdy rodzi się dziecko. Studia nad miłością prowadzą nas do źródła, z którego wytryska, czyli do dziecka."
My dream is to be your dream... ;3 ;3
Wszyscy jesteśmy wariatami,tylko nie wszyscy jesteśmy zdiagnozowani.