Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kobieta zakochana jest szczęśliwa. Kobieta samotna jest silna. Kobieta zraniona jest nieszczęśliwa i bezbronna ale gdy się pozbiera będzie silna i szczęśliwa.

Szczęście

znak cytatu Zwyciężajcie nienawiść miłością, nieprawdę – prawdą, przemoc – cierpieniem.

Szczęście

znak cytatu Pani wie co to jest słońce?
To jest to, do czego każdy człowiek tęskni. Takim
słońcem codziennym, słońcem
w mieszkaniu, jest
uśmiechnięta żona. Pani wie?

Szczęście

znak cytatu Nie używam słowa ,,szczęście''.

Szczęście

znak cytatu Naszym podstawowym błędem jest to, że zbytnio koncentrujemy się na tym, czego nam brakuje, zamiast cieszyć się tym, co już mamy. Tak naprawdę szczęście to nie cel, ale sposób podróży.

Szczęście

znak cytatu Żeby przeżyć wielkie szczęście , nie wolno spoglądać w przeszłość.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęście nie jest czymś, co już jest, lecz czymś, co sam tworzysz. Bądź twórczy, niezależnie od okoliczności, a odkryjesz prawdę, że Twoje szczęście zależy tylko od Ciebie.

Szczęście

znak cytatu Szczęście jest jak motyl: kiedy usiłujesz je złapać, zawsze wymyka ci się z rąk. Ale jeśli cichutko usiądziesz, to może samo do ciebie przyleci.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jest szczęśliwy ten, kto posiada wszystko, ale ten, kto umie cieszyć się z każdej, nawet najmniejszej rzeczy.

Szczęście

znak cytatu Jesteś człowiekiem posiadającym wolną wolę. To stawia Cię ponad poziomem zwierząt. Ale jeżeli będziesz żył bez przywiązania i współczucia dla swoich bliźnich, będziesz jak zwierzę - ,,oko za oko, ząb za ząb" - a szczęścia i pokoju ducha nie osiąga się przez takie życie.

Szczęście

Zobacz więcej