Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Przychodzi w życiu taki czas, kiedy oddalasz się od dramatów i osób, które je tworzą. Otaczasz się ludźmi, z którymi się śmiejesz. Zapominasz złe rzeczy i koncentrujesz się na tych dobrych. Kochasz ludzi, którzy dobrze Cię traktują, a za pozostałych się modlisz. Życie jest krótkie, przeżyj je szczęśliwie. Upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Żyć to prezent, zaś być szczęśliwym to Twój wybór.

Szczęście

znak cytatu Kto się czuje szczęśliwy, nie starzeje się.

Szczęście

znak cytatu Szczęście wystawia ludziom swoje rachunki.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nakładając maskę i żyjąc w zgodzie z nią przez dłuższy okres czasu, sprawiamy że staje się częścią naszej rzeczywistości, naszą prawdziwą twarzą.
Dziś nakładam maskę szczęścia.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie należy przesadzać z demokracją. Nie chciałbym podróżować statkiem, którego kurs byłby określany głosowaniem załogi, przy czym kucharz i chłopiec okrętowy mieliby takie samo prawo głosu jak kapitan i sternik.

Szczęście

znak cytatu Jeśli nie wierzysz, że historia człowieka, który przed Tobą stoi jest święta, to daj mu święty spokój.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kto więcej, niż może, obiecuje, zamki na łodzie buduje.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Każdy rząd, który jest dość silny, by dać ci wszystko czego pragniesz, jest dość silny by zabrać ci wszystko co posiadasz.

Szczęście

znak cytatu Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.

Szczęście

znak cytatu Jakimi szczęściarzami są Ci, którzy mogą się przytulać do swoich ukochanych, kiedy tylko przyjdzie im na to ochota.

Szczęście

Zobacz więcej