
Jeśli chcesz mieć szczęśliwe życie, skup się na swoich celach, ...
Jeśli chcesz mieć szczęśliwe życie,
skup się na swoich celach, a nie na
tym, czego oczekują od ciebie ludzie.
Szczęście to nie cel do osiągnięcia. To sposób podróżowania. Nawet złośliwość losu to etapy na drodze do szczęścia, które cię uszlachetniają. Więc ciesz się każdym krokiem, każdą chwilą.
Będę walczyć,będę kochać
będę się o Ciebie bić
Dwie najważniejsze dni w twoim życiu to dzień, w którym się urodziłeś i dzień, w którym zrozumiałeś dlaczego.
Wszyscy rzecznicy rządowi mają kłopoty.Nie można przecież wziąć kulki końskiego łajna,opakować jej w staniol i sprzedawać jako delikates.
Dziwne są ścieżki szczęścia. Niektórzy
potrafią zbudować swoje szczęście niemal
z niczego, ocalić i rozdmuchać nawet
najbardziej nikłą iskrę, choć wiatr i deszcz.
Doprawdy, drżę o swój kraj, jeśli pomyślę, że Bóg jest sprawiedliwy.
Z miłości do ojczyzny wypisują rzeczy,z powodu których obcy wyśmiewają nasz kraj.
Jakże bardzo wielu ludzi dzisiaj przychodzi smutnych, że nikt im nie powiedział „dziękuję”.
Nigdy nie żałuj, że poznałaś ludzi, dzięki którym choć przez chwilę byłaś szczęśliwa.
Szczęście to nie cel, to sposób podróżowania. Świat pełen jest osób, które naoglądały się filmów, przeczytały książki, po których zaczęły myśleć, że szczęście to dojście do określonego miejsca, ale kiedy tam dotrą, nie czują nic specjalnego... Bo szczęście to nie punkt docelowy, lecz sposób podróżowania.