Kobiece imiona, które są wabikiem na mężczyzn! To istne łamaczki serc!

Nie da się ukryć, że każde imię ma w sobie coś szczególnego. Niektórych samo brzmienie jest wyjątkowe, a jak się okazuje, są imiona, które są wręcz istnym wabikiem na mężczyzn. Oto lista najatrakcyjniejszych kobiecych imion.

Każdy człowiek na świecie ma jakieś imię. Samo to słowo pochodzi od łacińskiego słowa „nomen”. Nie da się ukryć, że imię jest także częścią wizerunku każdej osoby. Każdy z nas ma także imiona, które kojarzą mu się pozytywnie oraz takie, które od razu negatywnie wpływają na obraz danej osoby. Jak się jednak okazuje, są imiona, które łamią serca płci przeciwnej. Kobiety, które tak się nazywają, są nie tylko niezłymi flirciarami, ale także wabikiem na facetów.

Kobiety o tych imionach są wabikiem na mężczyzn

ZOBACZ TAKŻE: Osoby o tych imionach mają największą słabość do alkoholu! Należysz do nich?

Wiktoria

To imię ma w sobie siłę oraz pewność siebie. Zawsze śmiało idzie po swoje, a kiedy jakiś mężczyzna wpadnie jej w oko, nie będzie czekała, aby go zdobyć. Zawsze wie czego chce i twardo stąpa po ziemi. Potrafi pokazać swoje najlepsze cechy i mało kto umie się jej oprzeć. Wiktoria jeśli czegoś chce, to zazwyczaj to ma.

Mariola

Kobiety o tym imieniu są najlepszymi przyjaciółkami, a jaki wiadomo od przyjaźni do miłości tylko jeden krok. Uwielbiają męskie towarzystwo i choć często nie dają po sobie poznać, że są zainteresowane płcią przeciwną, to kiedy tylko chcą, pokazują swoją drapieżną naturę. Są mistrzyniami w zdobywaniu mężczyzn i łamaniu ich serc. Mariola to uwodzicielka, która mimo pozorów szuka trwałej relacji.

Monika

Monika ma w sobie wiele cech, których w kobiecie poszukują mężczyźni. Zazwyczaj jest to kobieta delikatna i opiekuńcza, jednak nie brakuje jej sprytu i odwagi. Przyciąga mężczyzn, choć jest bardzo wymagająca i krytyczna. Aby ją zdobyć, mężczyzna musi pokonać wysoko postawioną poprzeczkę.

Anastazja

Kobiety o tych imionach to marzycielki, które dążą do tego, aby znaleźć miłość jak z bajki. Jest kobietą samodzielną i uwielbia męskie towarzystwo. Jest kobietą z dużą dawką humoru, co jeszcze bardziej przyciąga do niej płeć przeciwną. Anastazja ma także dwie twarze: romantyczną oraz ognistą. Zdecydowanie nie można się przy niej nudzić, a tym bardziej się jej oprzeć. 

ZOBACZ TAKŻE: Osoby o tych imionach kłamią jak z nut! Sprawdź, czy do nich należysz!

Udostępnij: