Mężczyźni o tym kolorze oczu nigdy nie zdradzą swojej kobiety!

Nie brakuje osób, które wierzą, że kolor oczu ma wpływ na charakter człowieka. To właśnie zwolennicy tej teorii przyporządkowali danemu kolorowi oczu dane cechy osobowości. Jak się okazuje, wśród nich jest jeden kolor, któremu przypisuje się wierność.

Kolor oczu a charakter człowieka

Kolor oczu może zdradzać wiele na temat naszej osobowości. Jak się okazuje, mężczyźni o niebieskich oczach są pomocni, uprzejmi i charakteryzują się analitycznym umysłem. Natomiast ci z brązową tęczówką to urodzeni przywódcy o dużym temperamencie. Zielone oczy są oznaką osób inteligentnych, odważnych i pełnych energii.

W badaniach, w których udział wzięło 366 uczestników, wykazano, że osoby z jasnymi oczami wydają się znacznie bardziej konkurencyjne, mniej empatyczne, przyjazne i hojne niż osoby z ciemnymi oczami.

Uważa się, że mężczyźni posiadający szarą tęczówkę są najbardziej wierni i nigdy nie przyjdzie im do głowy zdrada swojej drugiej połówki. Co jeszcze mówi się o mężczyznach z szarymi oczami?

ZOBACZ TAKŻE: Co dzieci dziedziczą po ojcach? 11 cech, które otrzymujemy od taty!

Jacy są mężczyźni o szarych oczach?

Przede wszystkim szaroocy swoje partnerki traktują zawsze serio i nie w głowie im romanse oraz szybkie skoki w bok. Szaroocy charakteryzują się pracowitością i zawsze angażują się w to, co robią. Choć są uznawani za samotników i potrzebują więcej czasu, aby komuś zaufać, to kiedy uda się zdobyć ich względy odwdzięczą się z nawiązką.

Mężczyzn o szarych oczach dodatkowo uważa się za tych o artystycznych duszach i kreatywnym oraz twórczym myśleniu. Nie lubią rutyny, dlatego też żadna kobieta nie będzie się z nimi nudzić. Kochają rywalizację i wytrwale dążą do celu. Niemal zawsze zdobywają to, o czym marzą.

Szaroocy łatwo przystosowują się do określonych sytuacji i rzadko kiedy jest coś w stanie ich zaskoczyć. Jeżeli masz u swego boku mężczyznę o szarym kolorze oczu możesz być pewna, że będzie on wyjątkowo wierny.

Choć wierność w związku zależy od wielu czynników, takich jak osobowość, wartości, umiejętność komunikacji, poziom zaangażowania, lojalność, wzajemne zrozumienie i wiele innych czynników, to według badań szaroocy najrzadziej dopuszczają się zdrady.

ZOBACZ TAKŻE: Co mówi o Tobie kolor oczu? Barwa jednej tęczówki ma większe powodzenie!

Udostępnij: