Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Ach, wy, dorosłych! Nie rozumiecie nigdy niczego sami i dzieciom jesteście dosyć męczący ze swoimi wyjaśnieniami.

Bajka

znak cytatu Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Kiedy do Ciebie wróci, jest Twoje. Jeśli nie, nigdy Twoje nie było.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, prawdziwa przyjaźń nie zależy od bliskości, ale od bliskości serc. Nawet jeżeli jesteś daleko, twoi przyjaciele zawsze będą z tobą duchem. Żadna przeszkoda nie jest na tyle duża, aby mogła zniszczyć prawdziwe przyjaźnie. To jest magia, która łączy serca ludzi.

Bajka

znak cytatu Pamiętaj, że prawdziwy junak nie jest ten, kto nie zna strachu, ale ten kto potrafi go pokonać

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu To jest dziwaczejstwo wszelkich dziwactw: oceniać kogoś za to, jak wygląda, zamiast skupiać się na tym, kim jest naprawdę.

Bajka

znak cytatu Ale jeśli chcesz, możesz odejść, a ja i tak cię nie zapomnę, pamiętam wszystkich, którzy odeszli.

Bajka

znak cytatu Przyjaciel to tak jak gwiazda. Nie zawsze go widać, ale zawsze jest w okolicy i nie opuści Cię, gdy jest ciemno.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Każdy człowiek nosi w sercu swoją krainę czarów, która zaczyna się tam, gdzie kończy się nasza wiedza.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu O, morskiej pianie lśniącej fantazmago, uroczo obłędna, w tę i we wtę powiewająca, pryskałaś mi w oczy jak zdradliwa kropla, jesteś niepewnością nieskończoności, jesteś tym, co wiecznie ucieka pod wpływem nieustannej zmienności.

Bajka

znak cytatu Dobro wraca. Pamiętaj malcze, zło czynić to łatwo, chronić się przed złem to trudniej ale najtrudniejsze to być zawsze dobrym.

Bajka

Zobacz więcej