Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajki są to prawdy zaklęte w piękno, mające moc zbudować nasze serca na prawdach, które niekiedy boimy się przyjąć. One uczą nas, jak patrzeć na świat innymi, mniej ograniczonymi oczami.

Bajka

znak cytatu Królem może być tylko ten, kto zrozumiał, co to znaczy rządzić. Mądrość to więcej niż tylko siła. Uprawiedliwienie to więcej niż tylko pragnienie.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęśliwy ten, kto potrafi docenić bycie kochanym na tyle, aby zapomnieć o swej chowającym się cierpieniu i zrozumieć, jak piękna jest prosta radość bycia z innymi.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie oceniaj kogoś po wyglądzie. Czasem najpiękniejszy kwiatuszek jest najbardziej toksyczny, a najbardziej pospolity kamień kryje w sobie najcenniejszy klejnot. Dopiero kiedy poznasz kogoś naprawdę dobrze, będziesz mógł prawdziwie oceniać.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zawsze pamiętaj, że jesteś silniejszy, niezależnie od trudności lub przeciwności losu, które napotykasz. Wystarczy wierzyć w swoją siłą.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ale, rzekł sobie Tygrysek, nie ma sensu być smutnym i zamykać się w sobie. Wiem, że każdy ma obowiązki. Wiem, że muszę coś włożyć do swojego pustego brzuszka. Wiem, zresztą, że nie można ominąć rowu, a wydostać się z niego już trudniej. Cóż, muszę to zrobić.

Bajka

znak cytatu Dopuki masz śmierć za sobą, każdy kto cię spotka, weźmie cię za zwycięzcę, bo ludzie od zawsze boją się tego, co nieznane. W ich oczach jesteś jak Król - bo tylko Król w każdym dniu staje oko w oko ze śmiercią.

Bajka

znak cytatu Bo ja uważam, że czas powinien wszystko zapomnieć i wybaczyć albo wybaczyć i zapomnieć. Kolejność nieobowiązkowa, a nawet śmiem twierdzić- dowolna

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma w tej książce nic, czego byś sam nie mógłby zrozumieć. Jeżeli poznasz je wszystkie, będziesz mądrzejszy niż wszyscy ludzie na świecie.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Na prawdziwej miłości nie zasypia się jak na pierniku, prawdziwa miłość to ciężka praca, na co dzień. Do prawdziwej miłości trzeba dorosnąć. Prawdziwa miłość to rozmowy do białego rana o wszystkim i o niczym, to walka, to radość, to smutek, to wsparcie. To, że na zawsze będziesz miał kogoś kto Cię doceni takim jakim jesteś.

Bajka

Zobacz więcej