Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Ten dzień staje się powoli jednym z tych złych dni, które bolą jak ząb.

Ból

znak cytatu Odkryłam, że czas nie leczy ran - on tylko przyzwyczaja do bólu.

Ból

znak cytatu Istnieje wiele rodzajów bólu, wiele poziomów upadku.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest coś ostatecznego: przede wszystkim trzeba go przeżyć, trzeba przyjąć jego obecność, nie da się go ukryć. To jest prawdziwe.

Ból

znak cytatu Ból i smutek jest twórczy, a twórczość daje poczucie zdrowia.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, cierpienie jest opcjonalne. Narzekać na nieszczęście, które nas spotyka, oznacza dodawać bólu do bólu.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieodłącznym towarzyszem życia. To on jest najwierniejszym przewodnikiem po labiryncie naszych cierpień, zdrad i upadków. To on uczy nas, jak cierpliwie znosić porażki, jak wytrwale stawiać czoła przeciwnościom losu.

Ból

znak cytatu Ból to nieprzyjemne doświadczenie, ale w życiu już tak bywa. Bez bólu nie ma wzrostu, nie ma nauki. Ból jest naszym wewnętrznym nauczycielem, pokazującym nam co jest złe i zmuszającym nas do zmiany. Bez bólu, bylibyśmy w stanie stagnacji, bez możliwości rozwoju.

Ból

znak cytatu Cierpienie nie ima się zmęczonego ciała.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból zawsze woła o naszą uwagę. Często to zrozumieć jest trudne w obliczu tego, co odczuwamy. Ale ból nie jest wrogiem. Jest narzędziem ewolucji, które pomaga nam poprawić to, co zepsute i rozwijać to, co niedorozwinięte.

Ból

Zobacz więcej