Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Istnieje wiele rodzajów bólu, wiele poziomów upadku.

Ból

znak cytatu Odkryłam, że czas nie leczy ran - on tylko przyzwyczaja do bólu.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie można dotknąć blizny innego człowieka, jeśli się nie ma własnej. Nie można zrozumieć bólu drugiego, nie doświadczając go na własnej skórze.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest jedyną rzeczą, która mówi mi, że jestem jeszcze żywy. To najcięższa waluta tego świata. To on ci najdosadniej przypomni, jak wiele wart jest każdy oddech.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma większego bólu niż wspomnienie szczęścia w dniach nieszczęścia - to jest prawdziwa groza. Najgłębsza boleść, która się we mnie zrodziła, bierze swój początek stąd, że ja byłam szczęśliwa.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest jedyną rzeczą, która ostrzega nas, że coś jest nie tak. To ostrzeżenie, przypomnienie, żebyśmy zwrócili uwagę na nasze ciało.

Ból

znak cytatu Tortura strachu jest gorsza niż ból.

Ból

znak cytatu Nie ma większego cierpienia niż ból matki po stracie dziecka i ból dziecka po stracie matki.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, ale cierpienie jest wyborem. To, jak interpretujemy ból, nie tylko określa nasze doświadczenie, ale także naszą zdolność do przejścia przez nie. Nasz umysł jest naszą największą siłą.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest tymczasowy. Może trwać minutę, godzinę, dzień czy rok, ale ostatecznie ustąpi i zastąpi go coś innego. Jeśli jednak poddam się, to będzie trwał wiecznie.

Ból

Zobacz więcej