Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest tymczasowy. Zrezygnowanie trwa wiecznie. Niezależnie od tego, jak bardzo to boli teraz, zawsze minie. To, co nas nie zabija, czyni nas silniejszymi.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Rany mogą zagoić się z czasem, ale blizny, które zostawiają, są na zawsze. Świadczą o naszej walce, pokazują naszą siłę i niewzruszoną determinację.

Ból

znak cytatu Jeden grób na każdym cmentarzu należy do ghuli.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuchronnym towarzyszem naszego życia, ale czy potrafimy sobie z nim radzić? Nie zawsze, bo to, co nas boli, to często nie są rzeczy, które mogą zaszkodzić nam fizycznie, ale raczej emocjonalnie.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, cierpienie jest opcjonalne. Nie ma sensu szukać bólu, ale jeśli nadejdzie, nie ma powodu do jego unikania.

Ból

znak cytatu Każdej nocy jest ktoś kto myśli o Tobie przed snem...

Ból

znak cytatu Nawet w próżni między galaktykami są światło i ciemność, kolor, faktura, ruch, kształt i ból.

Ból

znak cytatu Potrafimy wytrzymać prawie każdy ból, jeśli możemy żywić nadzieję, że przeminie. Lecz kiedy jesteśmy przekonani, że nie przeminie nigdy, staje się nie do wytrzymania

Ból

znak cytatu Dlaczego tak jest, że kiedy wydaje nam się,
że jesteśmy szczęśliwi i że mamy już wszystko nagle okazuje się, że zaczynasz to wszystko tracić. Nie wiesz jak to wszystko zebrać z powrotem do kupy. Zaczynasz naprawiać, ale wszystko zaczyna się sypać jeszcze bardziej. Wszystkie piękne chwile nagle zaczynają być tylko wspomnieniem. Zostaje tylko ból i łzy.

Ból

znak cytatu Każdy pozostaje sam ze swoim bólem, nawet jeśli ludzie czasami dzielą ten sam los.

Ból

Zobacz więcej