Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuniknionym składnikiem naszego życia. Wcześniej czy później, każdy z nas go doświadcza. Ale to, co naprawdę się liczy, to jak sobie z nim radzimy.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest jedyną rzeczą, która mówi mi, że jestem jeszcze żywy. To najcięższa waluta tego świata. To on ci najdosadniej przypomni, jak wiele wart jest każdy oddech.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuniknionym składowym ludzkiego życia, jest zbyt zrozumiały, zbyt głęboki, by przemilczeć go. Czy może być cokolwiek ważniejszego niż zrozumienie jego natury?

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból, który nie zabija nas, czyni nas silniejszymi. To jest dosłownie siła, która popycha nas do przodu zamiast zatrzymywać w naszym miejscu. To jest ten element naszego doświadczenia, który, choć najbardziej bolesny, może być największym katalizatorem zmiany.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból, który nie zabija nas, czyni nas silniejszymi. Każda bitwa, każda strata, każdy porażka dodaje nam siły, ucząc nas przetrwać.

Ból

znak cytatu Ból, który nie zabija nas od razu, daje nam siłę. Dzięki niemu stajemy się silniejsi, mądrzejsi, bardziej odporni. Każda rana, każde zranienie sprawia, że jesteśmy lepsi.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kto niczego się nie spodziewa, nie doznaje rozczarowań.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest coś ostatecznego: przede wszystkim trzeba go przeżyć, trzeba przyjąć jego obecność, nie da się go ukryć. To jest prawdziwe.

Ból

znak cytatu Ból i smutek jest twórczy, a twórczość daje poczucie zdrowia.

Ból

znak cytatu Wiem jak ułożyć rysy twarzy, by smutku nikt nie zauważył. -Wisława Szymborska

Ból

Zobacz więcej