Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Potrzebujesz niebezpieczeństwa tylko po to, aby wiedzieć, że twoje serce bije.
Musisz umrzeć, aby poznać swoją tożsamość.
Potrzebujesz noża, aby wiedzieć, że możesz krwawić.
Potrzebujesz bólu, żeby czuć cokolwiek.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, cierpienie jest opcjonalne. Nasza reakcja na ból jest tym, co naprawdę się liczy, a nie sam ból. Odczuwanie bólu jest naturalne, ale cierpienie jest wyborem.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czasem wydaje nam się, że los jest okrutny, zsyłając na nas ciężki ból. Nie zauważamy jednak, że właśnie poprzez te trudności kształtuje nasz charakter, sprawia, że stajemy się silniejsi.

Ból

znak cytatu Ból nigdy nie jest nie do zniesienia. Nie ból jest nie do zniesienia. Samotność jest nie do zniesienia. Milczenie jest nie do zniesienia.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból, który nie zabija nas od razu, daje nam czas, byśmy nauczyli się żyć z nim.

Ból

znak cytatu To nie jest takie jednak proste spojrzeć, gdy się spojrzeniem dotyka bólu.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuniknionym składnikiem rzeczywistości. Myślisz, że go pokonałeś, a on czeka. Umilknie, ale nigdy na zawsze. Czasem wraca w najmniej spodziewanym momencie, przypominając, jak niewiele potrzeba, aby człowiek ponownie poczuł się mały i bezbronny

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból to jeden z najbardziej przekonywujących argumentów na rzecz istnienia - jeśli cierpisz, musisz istnieć. Ból jest tak samo częścią życia, jak szczęście, a czasami, paradoksalnie, to on jest najwierniejszym kompanem człowieka.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest tymczasowy. To może trwać minutę, godzinę lub dzień, ale w końcu zniknie. Porzucenie jest natomiast na zawsze.

Ból

znak cytatu Zadawanie i znoszenie bólu to jedna z najbardziej tajemniczych rzczy w życiu.

Ból

Zobacz więcej