Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Prawdziwa mądrość życiowa jest o tyle dziwna, że jeżeli życie nas do niej prowadzi, to możemy być pewni, że prowadzi nas najpierw przez cierpienie, a potem, być może, do szczęścia.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić, żeby przestać cierpieć, jest wejść w to cierpienie, włamać się do niego, przekroczyć jego granicy, dotrzeć do jego sedna. Tylko wtedy będziemy mogli je zrozumieć, zaakceptować i przekształcić w coś, co da nam siłę do dalszego działania.

Cierpienie

znak cytatu Każdy z nas sprawia cierpienie, kiedy się rodzi, i cierpi, kiedy umiera.

Cierpienie

znak cytatu Nic tak nie niszczy człowieka
od środka, jak udawanie, że
wszystko jest dobrze.

Cierpienie

znak cytatu Pojawiłeś się znikąd... Wnosząc w moje życie wiele uśmiechu i szczęścia... Przy Tobie mogłam być Sobą. Przy Tobie zapominałam o całym świecie. Przy Tobie czułam się kimś wyjątkowym... Lecz piękny Czar prysł gdyż byłam tylko zabawką jedną z wielu...

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest nieodłączną częścią życia. Każde przeżycie, każda trauma z naszej przeszłości, każdy ból, którego doświadczyliśmy, było kluczowe dla naszego rozwoju i kształtowania nas jako osoby. Cierpienie jest naszym nauczycielem.

Cierpienie

znak cytatu Cierpienie: przykrość spowodowana własnym nieszczęściem lub powodzeniem innych.

Cierpienie

znak cytatu Są w życiu chwile, gdy myśli się, że już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się, że jednak może.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest częścią życia. Może nas zniszczyć, ale może też nas oświecić, nauczyć nas o sobie samych. Jesteśmy mocniejsi, niż wydaje nam się to możliwe, a siła ta dochodzi do głosu w bólu.

Cierpienie

znak cytatu Kije i kamienie mogą połamać kości,
ale jeżeli chce się kogoś zranić... tak naprawdę głęboko, używa się słów.

Cierpienie

Zobacz więcej