Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czas jest tylko szczególną formą przestrzeni.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możemy dotknąć tej samej wody dwa razy, bo przepłynęła woda, której dotknęliśmy, nie powróci nigdy więcej. Cieszmy się każdym momentem, który jest nam dany.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest rzeką, która niesie wszystko, co mamy, nieubłaganie w kierunku jednego miejsca, miejsca, w którym zaczyna się i kończy wszystko.

Czas

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, bo przepływająca woda zawsze płynie dalej. Ciesz się każdą chwilą życia

Czas

znak cytatu Czas to coś, co najpierw trzeba stracić, a potem żałować, że się zmarnowało. To dziwna substancja, której zawsze jest za mało, choć nigdy jej nie brakuje.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Często mówimy, że czas leci, rozmyślając o przemijaniu. Ale czy kiedykolwiek zatrzymałem się, aby pomyśleć o tym, ile godzin, minut i sekund otrzymuję do życia każdego dnia? Chwile, które są mi dane, to nieodzowna część mojego istnienia, bez której nie mógłbym istnieć.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest za krótki na to, żebyś mógł robić to, co inni chcą. Nie zrozumiesz tego teraz, ale zobaczysz, kiedy będziesz starszy.

Czas

znak cytatu Proszę pamiętać, że "trwonienie czasu" to najwłaściwsza metafora śmierci.

Czas

znak cytatu Bez względu na to jakie ma się wspomnienia, dobre czy złe, przeszłość nigdy nas nie opuszcza.Choćby ją zapakować w pudła i upchnąć w jakiejś szafie, tak jak pudła z gratami, które się przechowuje, lecz nigdy nie otwiera, i tak pewnego dnia, kiedy dopadnie nas prawdziwy świat, idziemy do tej szafy i przeglądamy zawartość pudeł.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czekam na piątek.

Czas

Zobacz więcej