Czasami lepiej jest kogoś, komu nie ufasz, mieć pod ręką, ...
Czasami lepiej jest kogoś, komu nie ufasz, mieć pod ręką, żeby go nie spuszczać z oka.
If you want to see what children can do,you must stop giving them thingsjeśli chcesz zobaczyć,co potrafią zrobić dzieci,przestań im dawać zabawki.
A gentleman is a man who has respectfor those who can be of no possible service to himdżentelmen to człowiek, który ma szacunek dla tych,którzy nie mogą mu oddać żadnej przysługi.
Człowiek jest tylko człowiekiem - i to z trudnością.
Żadna kula nie przeszywa ludzkiego serca z taką siłą, jak dobrze postawiona kropka na końcu zdania.
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Są ludzie z którymi relacje się nie zepsują, nie ważne ile czasu się nie widzicie, ile czasu nie rozmawiacie, zajmują pewne miejsce w sercu i nic nie jest w stanie tego zniszczyć.
Małomówne osoby są w rzeczywistości bardzo rozmowne, gdy trafią na właściwe towarzystwo.
Największym człowiekiem jest ten, który jest panem samego siebie.
Gwiazdor to człowiek, który latami pracuje jak opętany, by zyskać popularność, a potem zakłada ciemne okulary, żeby go nie rozpoznano.
Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat.