Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nie pozwól sobie na etap jesteś fajna, ale. Nie ma ALE. Albo ktoś od początku chce Ciebie całą, albo niech spada. Fajne i ładne to są bambosze na targu. Ty masz być NIEPOWTARZALNA!

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta jest potulna gdy się ja zawczasu obłaskawi.

Kobiety

znak cytatu Zawsze bądź ostrożny, jeżeli chodzi o plotki na temat kobiety. Przeważnie pochodzą od mężczyzny, który nie może jej mieć, lub kobiety, która nie może z nią konkurować.

Kobiety

znak cytatu Nie jestem dziewczyną Twojego typu. Lubię czuć kiedy facet się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać o pogodzie i o tym co u Ciebie słychać. Lubię być a nie bywać.

Kobiety

znak cytatu Pamiętaj, mężczyzno, jeśli Twoja Kobieta mówi Ci o swoich problemach, to nie dlatego, że lubi narzekać. Ale dlatego, że Ci ufa.

Kobiety

znak cytatu To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się nie stanie, to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie, nie jego, więc to właśnie TY masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie...

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma tyle siły, ile jej potrzeba. W przypadku kobiet siła przypływa wtedy, kiedy ona jest już na dnie. Gdy nie może już dalej upaść.

Kobiety

znak cytatu Kobiecie, żeby się zakochać nie potrzebna ładnych oczu czy wysokiego prestiżu. Żeby kobieta się zakochała potrzeba szczerych chęci, sposobu traktowania jej tak jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Patrzenia na nią w ten sposób, jakby nic poza nią nie istniało.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma tę potężną moc, by coś, co wydaje się niemożliwe, potrafi zrealizować z największą gracją. Nich nikt nie daje jej cienia wątpliwości, że coś jest poza jej zasięgiem, bo pokazując do niej nieufność, dajemy pożywienie jej determinacji.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta to ocean głębokich tajemnic i nieodgadnionych uczuć. To istota, która potrafi kochać, troszczyć się i walczyć do końca. Każda kobieta to niepowtarzalny i unikalny klejnot, o wartości nie do przecenienia.

Kobiety

Zobacz więcej