Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta potrafi dać ci wszystko - spokój, comfort domowy, dobroć i miłość. Ale jeśli postąpisz źle, za chwilę stanie się diabłem, z którym nie masz żadnej szansy.

Kobiety

znak cytatu To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się nie stanie, to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie, nie jego, więc to właśnie TY masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie...

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta bez zalotności to kwiat bez woni.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Łatwiej widzieć kobietę we łzach, niż gęś w trzewikach.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Koń srokosz, żona Magda, co ma Bóg dać to i tak da.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma brzydkich kobiet, są tylko leniwe.

Kobiety

znak cytatu Mówią, że kobieta po przejściach jest łatwą zdobyczą, bo niewiele wysiłku trzeba wykazać, żeby jej zaimponować. Nic bardziej mylnego. Taka kobieta nie tyle wie, czego chce, co jest świadoma tego, czego nie chce. Rzeczy niepożądane są szybciej wyłapywane i dyskwalifikują potencjalnego interesanta. Ciężko zaimponować komuś, kto poznał niesmak w życiu, za to bardzo łatwo można do siebie taką osobę zrazić.

Kobiety

znak cytatu Może po prostu posadź kobietę przed sobą, pogadaj z nią i postaraj się podniecić Ją własnym mózgiem.

Kobiety

znak cytatu Kobieta jest jak kwiat.
Jeśli o nią dbasz - rozkwita.
Jeśli zaniedbujesz - więdnie.

Kobiety

znak cytatu Musisz zrozumieć, że nigdy nie będę kobietą, która będzie cię prosić o to, żebyś został. Jeśli zdecydujesz się odejść z mojego życia, będę smutna przez jakiś czas, ale nigdy nie będę cię ścigać. Po prostu pozwolę ci odejść.

Kobiety

Zobacz więcej