Najlepsze są te kobiety, które są cnotliwe wobec obcych, a ...
Najlepsze są te kobiety, które są cnotliwe wobec obcych, a rozpustne wobec męża.
Kobieta jest jak kwiat - potrzebuje miłości, troski i ciepła, by kwitnąć. Ale jest w niej także siła, która pozwala jej przetrwać najgorsze burze. Potrafi połączyć delikatność i moc w jedno, tworząc wyjątkową mieszankę, której nie można zignorować.
Głupią kobietę poznasz po spódnicy.
Nie każda kobieta jest godna tego, by nazywać ją kobietą.
Kobieta, to osoba, która potrafi narodzić nowe życie. Ta wytrzymałość, tę siłę to tylko kobieta posiada. Ta odporność, te wyzwania, które staje przed nią, a ona wciąż idzie naprzód. Kobieta to symbol siły.
Kobieta to jedyna istota, która pomnaża miłość jeszcze przed jej narodzeniem. Potrafi kochać jak nikt inny, wybaczać jak nikt inny, cierpieć jak nikt inny, ale także i walczyć jak nikt inny. W jednej chwili potrafi roześmiać, a w innej popłakać. Kobieta to siła, na którą nie zawsze znajduje się odpowiedzi. To wytrwałość, której nie da się oszacować.
Kobieta ma siłę, której mężczyzna się boi. To siła cierpliwości, siła miłości, siła, która potrafi znieść ból. Kobieta ma w sobie moc, której mężczyzna zazdrości.
Baby, brzytwy i zegarka nie pożyczaj.
Czy pani Marta jest grzechu warta?
Kobieta, która chce odmówić, powie tylko nie. Kobieta, która tłumaczy dlaczego nie, chce zostać przekonana.
Z kobietą jest jak z Bogiem.
Widzi wszystko. Wie o wszystkim co robisz. Ale siedzi cicho i czeka, aż przyjdzie pora na dzień ostateczny.