Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ksiądz i niewiasta z jednego ciasta.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta ma intuicję, której mężczyzna nie posiada, co dodaje jej elementu tajemniczości i niuchu w wykrywaniu prawdy. Ta intuicja, choć często pomijana, jest niezwykle cenna i mężczyznę często przekracza.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta to piękna i skomplikowana istota. Próbuje zrozumieć siebie, a także nas, mężczyzn. Jest zarazem silna i niewinna, odważna, ale często skrywa swoje lęki. Szuka prawdy, ale potrafi kłamać dla dobra innych. Jest piękna, nawet kiedy płacze.

Kobiety

znak cytatu Bo piękność to stan duszy. Piękne są nie te kobiety, które malują sobie usta czerwoną szminką, ale te, które chcą przytulać innych, gdy źle się czują, te które z nieśmiałością mówią o tym, czego się boją i że czegoś nie rozumieją. Te, które potrafią powiedzieć, że sobie nie radzą (...). Piękne są te które chcą mówić prawdę...

Kobiety

znak cytatu Kobieta, która wie czego chce, jest pewna siebie, ma swoje pasje, umie kochać, ale kieruje się też swoją dumną głową, a nie szaleńczym sercem. Kobieta, która nie boi się sama podejmować decyzji i odpowiedzialności, która nie pozwala traktować siebie z brakiem szacunku. Taka kobieta potrafi poruszyć prawdziwe góry.

Kobiety

znak cytatu (...) jedyne kobiety, które warto mieć, to te, które potrafią cię rozgryźć.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Gdy się białogłowa przeciw tobie zaweźmie, choćbyś się w szparę w podłodze skrył, jeszcze cię igłą stamtąd wydłubie.

Kobiety

znak cytatu Nigdy nie marnuj czasu, próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć.

Kobiety

znak cytatu 
Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda.

Kobiety

znak cytatu Nazywam się Szydło. Beata Szydło! Mam swoje zdanie, potrafię byś uparta,o czym wie mój mąż.

Kobiety

Zobacz więcej