Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Bo siła mężczyzny nie tkwi w ilości kobiet które uwiódł, ale w tym, ilu był w stanie odmówić dla tej jednej.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzn trzeba przekupywać lub straszyć albo usypiając ich podejrzenia, zaprzyjaźniać się z nimi, by w końcu zdradzili swoje tajemnice przy butelce, kobiety natomiast z natury lubią mówić

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta, zwłaszcza wobec mężczyzny zawsze gra jakąś role.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najmocniejszy mężczyzna na świecie to ten, który stoi samotnie w swojej prawdzie. Nawet jeśli cały świat jest przeciw niemu, on wie, kim naprawdę jest i do czego dąży.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu U kobiety gniew jest bardziej gwałtowny niż u mężczyzny, ponieważ jest to gniew istoty niższej.

Mężczyźni

znak cytatu Kochaj mężczyznę, który nazywa cię "ładną", a nie uważa za "sexy". Tego, który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego, co nie śpi, aby zobaczyć cię śpiącą. Który chce pokazać ci cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: "Co chciałabyś zjeść?"- Ja gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem mając ciebie!

Mężczyźni

znak cytatu - Ty też z tych co czekają na księcia z bajki?
- Nie, ja z tych co szukają żaby z charakterem.

Mężczyźni

znak cytatu Facet ma stymulować. Sprawiać, że się czerwienisz. Zapewniać rozrywkę intelektualną. Podkręcać atmosferę, nie zgadzać się z Tobą, rzucać Ci wyzwania. Ma słuchać uważnie i dać Ci się wypowiedzieć. Ma Cię rozśmieszać i sprawiać, żebyś czuła się ważna.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest mocny, kiedy wie swoje słabości. Często pokazuje twarde oblicze, ale mężczyzna też czuje. Męskość to nie tylko siła, ale przede wszystkim rozwaga, szacunek i odpowiedzialność. Najważniejsze jest bycie prawdziwym, nie doskonałym.

Mężczyźni

Zobacz więcej