Jeżeli chcesz spędzić swój dzień po królewsku to nigdy nie ...
Jeżeli chcesz spędzić swój dzień po królewsku to nigdy nie budź księżniczki za wcześnie.
Wiesz jak nazywam faceta który zrobi wszystko dla swojej kobiety?
- Jak?
- Mężczyzną!
Bo siła mężczyzny nie tkwi w ilości kobiet, które uwiódł, ale w tym, ilu był w stanie odmówić dla tej jednej.
Bohaterem jest mężczyzna, który wie, że świat nie jest dany raz na zawsze i że od niego zależy, w jakim świecie będą żyli jego potomkowie.
Nie mierzy się mężczyzny ilością piwa, które potrafi wypić, ale jego zdolnością do utrzymania godności i szacunku nawet po wypiciu tego piwa.
Mężczyzna zawsze ma dwie opcje. Może albo być prawdziwym dżentelmenem, albo zwyczajnym chłopem. Wybór należy do niego. Ale pamiętaj, wybór nie określa, kim jesteś. To twoje czyny decydują o twojej męskości.
Mężczyźna nie jest stworzony do walki z własnym uczuciem. Jeśli to czuje, powinien to wyrazić. Szlachetność mężczyzny leży nie w ukrywaniu uczuć, ale w ich wyrażaniu bez obawy o wyśmiewanie.
Małżeństwo jest szkołą średnią przyjemności i uniwersytetem rezygnacji.
Nie wystarczy być zdolnym, żeby być mężczyzną, trzeba być jeszcze pewnym siebie, potrafić bronić swojego gniazda, umieć wyznać miłość...Nawet najskromniejszy mężczyzna musi w pewnym momencie zachować się jak lew, żeby pokazać, że jest mężczyzną.
Męczyzna uważany za wielkiego to taki, który zna swe słabości i próbuje nad nimi zapanować, zamiast udawać sztuczny krążek na szklanej powierzchni nieskończoności.
Księże, wiąż: twoja stuła, a mój mąż.