
Kobiety nie lubią niezdecydowanych facetów. Potrzebują męskich charakterów, męskich decyzji, ...
Kobiety nie lubią niezdecydowanych facetów. Potrzebują męskich charakterów, męskich decyzji, zdecydowanych i poważnych działań.
Mężczyzna stworzony jest przez kobietę i edukowany przez kobietę; to na kobiecej stawia scenie swoje pierwsze kroki i widzi siebie jako mężczyznę w kobiecych oczach.
Ci mężczyźni! Wstyd dla nas, kobiet, że ich rodzimy.
Kobieta ma tyle lat, na ile wygląda, mężczyzna - na ile się czuje.
Mężczyzna, który popełnia wiele wielkich błędów, jest lepszy od tego, który nie robi nic, dlatego, że nie ma odwagi ryzykować.
To nie jest tak, że mężczyzna marzy o
kobiecie, która będzie zołzowata na okrągło
albo będzie narzekała na wszystkie swoje
życiowe niepowodzenia. On chce kobiety,
która nie boi się z nim nie zgadzać i która
wyraża własne zdanie.
Mężczyzna, który nie ma zaplecza w postaci kochającej kobiety, jest martwy.Jest nikim.
Niesamodzielny i niezdecydowany mężczyzna nie ma zbyt wielkich szans na wytrwanie u boku kobiety. Kobiety w porównaniu do nas myślą o wiele bardziej perspektywicznie i samodzielnie... wniosek nasuwa się sam – do życia potrzebują partnerów, a nie chłopców, których raz jeszcze trzeba wychować.
Jaki wolałby pan być: nieziemsko piękny, oszałamiająco zdolny czy też anielsko dobry?
Przyzwoitym facetom najłatwiej jest kogoś zabić.
Mężczyzna powinien zawsze mieć doradcę, to nie znaczy, że musi go słuchać, ale powinien dać możliwość doradzenia. Moc mężczyzny leży w jego decyzji.