Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać. Bo tym, co żywi kobiecą namiętność, jest jego pożądanie. Świadomość, a najlepiej pewność, że on chce jej, i tylko jej.

Mężczyźni

znak cytatu Pewien gościu powiedział ,,Weź spadaj ok'' a ta do niego odpowiedziała ,, Tylko najgłubszy człowiek świata może tak powiedzieć do swojej dziewczyny , i wiesz ty nim właśnie jesteś!!''

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Silny mężczyzna to ten, który potrafi pokazać swoją miękkość, zrozumieć drugiego człowieka i znaleźć w sobie cierpliwość. To nie muskularna sylwetka, ale męska dojrzałość emocjonalna definiuje prawdziwego mężczyznę.

Mężczyźni

znak cytatu Facet staje się zazdrosny, kiedy uświadamia sobie, że ktoś może traktować jego kobietę lepiej od niego.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W mężczyźnie jest coś więcej niż tylko odwaga, siła czy choćby wytrzymałość. W mężczyźnie tkwi to, co sprawia, że w obliczu każdej przeciwności, mimo wszelkiego bólu, jest w stanie zawsze powstać i stawić czoła. I to właśnie nazwałbym prawdziwie męską opornością na klęski.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni ustanawiają prawa, kobiety zwyczaje.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna, który nie ryzykuje, że zostanie uznany za tchórza, jest zawsze gotów do ryzyka, że zostanie uznany za głupca.

Mężczyźni

znak cytatu Jeśli kiedykolwiek w życiu dopadnie Cię myśl, żeby odpuścić w walce o to co kochasz to proszę zobacz jeszcze raz 3 seta 37:35 i cały mecz Polska-Argentyna 3:0.
Polsko bądź dumna!

Mężczyźni

znak cytatu Jeżeli on nie ma sił, ty musisz stać się jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość.

Mężczyźni

znak cytatu W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zniszczyć.

Mężczyźni

Zobacz więcej