Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna niczego nie musi kobiecie udowadniać, wystarczy, że jest blisko, a wtedy kobieta ma już wszystko.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni mówią do rozumu, niewiasty do serca.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Żywot mężczyzny to walka, trud. Jeżeli mu wszelkie trudy odbierzesz, odbierzesz mu i całą wartość życia. Dopóty człowiek jest zdrowy i sił mu nie brak, tyleż mu jest potrzeby w trudach żyć, jak powietrza.

Mężczyźni

znak cytatu Niektórzy faceci sprawiają że kobiety płaczą, inni że nie śpią po nocach. Są też tacy którzy sprawiają że kobiety nie mogą przestać się uśmiechać - to są Ci właściwi.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna nie jest mężczyzną, gdy obiecuje, lecz kiedy dotrzymuje słowa. Męskość nie polega na ilości zdobytych kobiet, ale na tym, jak traktujemy jedną. Moc mężczyzny nie leży w sile jego mięśni, ale w sile charakteru.

Mężczyźni

znak cytatu My głupcy, którzy kochamy…

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna zawsze będzie musiał się zmagać z określonym obrazem męskości, na którym wyrósł. Wielu nigdy nie zdobędzie wewnętrznej siły, by podważyć ten obraz, odrzucić go i otworzyć się na nowe możliwości.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość dodaje rozum kobiecie, a odbiera mężczyźnie.

Mężczyźni

znak cytatu Kochaj mężczyznę, który nazywa cię "ładną", a nie uważa za "sexy". Tego, który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego, co nie śpi, aby zobaczyć cię śpiącą. Który chce pokazać ci cały świat nawet gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi: "Co chciałabyś zjeść?"- Ja gotuję. Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem mając ciebie!

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna nie jest tym, który posiada dużo kobiet, ale tym, który potrafi zasłużyć na szacunek jednej kobiety.

Mężczyźni

Zobacz więcej