Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna musi być silny, ale nie tylko fizycznie. Musi mieć siłę charakteru, by stać się opoką dla bliskich, a cierpliwość i umiejętność słuchania uczynią go prawdziwym mężczyzną.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny.

Mężczyźni

znak cytatu Kobiety nie lubią niezdecydowanych facetów. Potrzebują męskich charakterów, męskich decyzji, zdecydowanych i poważnych działań.

Mężczyźni

znak cytatu W życiu każdego tylko raz pojawia się odpowiednia dla nas osoba, która będzie niemalże idealnym partnerem. Niemalże, gdyż nie ma ideałów. A osoba tego typu może być np. nudna, niezdarna, nieśmiała, zołzowata etc. ale nigdy w życiu nie zrani nas, ani fizycznie, ani psychicznie, przez co będzie nam z taką osobą żyło się jak w przysłowiowym niebie. Każda inna przyniesie ból w mniejszej lub większej dawce.
Tylko od Ciebie zależy czy wykorzystasz taką okazję!

Mężczyźni

znak cytatu Kiedy mężczyzna wie, kim jest, wie, gdzie chce iść i wie, kogo lubię, można powiedzieć, że jest szczęśliwy, że znalazł swój cel. A każdy cel jest też działaniem. Bez działania nie można dojść do miejsca, które się chce osiągnąć.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni często przeceniają to, co mają nieodkryte, a zaniżają to, co znaleźli. Dotyczy to prawie wszystkiego w życiu, ale szczególnie prawda to jest, jeśli chodzi o miłość.

Mężczyźni

znak cytatu Kumplostwo jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią Iron Mana. Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda Ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę, że palancie, od dzisiaj szlaban na seks.

Kumplostwo jest też wtedy, kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce, pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i – gdy spalisz kolację – przypomni Ci, że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pierd***ny blat...

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak wino - im starszy, tym lepszy. Ale jeśli jest niewłaściwie przechowywany, staje się kwasem. To jest prawidłowe zarówno dla mężczyzn, jak i wina.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Strój kobiecy ma znaczenie tylko o tyle, o ile zachęca mężczyznę, by go z niej zdjął.

Mężczyźni

znak cytatu Każdy mężczyzna, kiedy jego życie jest w rozsypce potrzebuje u swojego boku kobiety.
Tak jak w grze w szachy, królowa chroni króla.

Mężczyźni

Zobacz więcej