Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pewien mąż tak kochał swą jednooką żonę, że sądził, iż wszystkie inne kobiety mają jedno oko za dużo.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna twardy jak skała, nieczuły jak stal, to jedynie wizerunek dla innych. Pod tą maską kryje się prawdziwa istota - człowiek pełen uczuć, lęków i tęsknot, który potrzebuje miłości jak każdy inny.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek, który odważył się patrzeć na siebie samotnego, i zrozumiał, jak doszło do tego, że stał się samotnik, jest zdolny do niekończącej się miłości.

Mężczyźni

znak cytatu Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, ta dla której jest w stanie zrobić wszystko.

Mężczyźni

znak cytatu Każdy, ma czasem ochotę się rozpłakać jak dziecko, przytulic się do kogoś i posiedzieć w ciszy. Czy, to tak wiele ??

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak ogród. Konieczne jest odpowiednie przygotowanie gruntu, umiejętne zasianie nasion, cierpliwe czekanie na rozwój i ciągła troska, aby osiągnął swój pełen potencjał. Ale równie ważne jest pozbycie się chwastów, które mogą utrudniać jego wzrost i rozwój.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety,pozostali obywają się wytrychem.

Mężczyźni

znak cytatu Z przystojnym mężczyzną zawsze jest tak samo, zwłaszcza jeśli ma książęcy tytuł! Kobiety ciągną do niego jak pszczoły do ula, a jeśli widzą w pobliżu inną kobietę, zamieniają się w osy i żądlą!

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyznę poznaje się nie po tym, jak traktuje swoje zwycięstwa, ale po tym, jak radzi sobie z porażkami. Pamiętaj o tym, że siła charakteru wynika nie z silnych mięśni, ale z silnej woli.

Mężczyźni

znak cytatu Julia lubiła wysokich mężczyzn o o mocnych rękach i smutnych oczach.

Mężczyźni

Zobacz więcej