Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie czekaj, aż on sam zrobi krok do przodu. To Ty pociągnij go 2 kroki za daleko, zanim zrobi to inna ciągnąc go, Ty wtedy przestajesz widzieć go na horyzoncie.

Mężczyźni

znak cytatu Na jesienną chandrę kobieta potrzebuje dobrego filmu, dużo słodyczy i mężczyzny, z którym będzie mogła spalać kalorie.

Mężczyźni

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to, by jego kobieta była zazdrosna o inne. On sprawi, że to inne będą zazdrosne o nią.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Chłop robotny i żona pyskata to wezmą choćby pół świata.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna, niezależnie od tego, jak bardzo jest zakochany, zawsze będzie pragnął czegoś więcej niż tylko miłości. Potrzebuje czuć się niezależny, swobodny, mocny i samodzielny - to jego natura.

Mężczyźni

znak cytatu Czasami potrzeba całości męskiej determinacji, by pokonać jedno małe, kobiece 'Nie'.

Mężczyźni

znak cytatu W związku nie chodzi tylko o zdobycie, ale o zdobywanie, bo kobieta potrzebuje bliskości mężczyzny, a nie świadomości że jest zajęta.

Mężczyźni

znak cytatu Nie podobają mi się słabi mężczyźni . Łatwiej jest się poddać niż powstawać.

Mężczyźni

znak cytatu My głupcy, którzy kochamy…

Mężczyźni

znak cytatu Możesz mieć w sobie ogromną determinację, wylewać litry potu, poświęcać się i walczyć o swoje marzenia. Musisz jednak wiedzieć, że nawet największe mięśnie nie dźwigną Cię w chwilach słabości i zwątpienia. Może to zrobić tylko Twoja kobieta, która stoi u Twego boku i wspiera Cię każdego dnia...

Mężczyźni

Zobacz więcej