Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kiedy jest się w nieszczęściu, trzeba kochać nieszczęśliwych, albo przestać kochać samego siebie.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma na świecie nic tak słodkiego jak miłość. Zaraz po miłości najsłodsza jest nienawiść.

Miłość

znak cytatu Rób to co kochasz i rób to z miłością a będziesz kim zechcesz.

Miłość

znak cytatu Pomyśl jaki świat byłby piękny, gdyby ludzie spotykali się w odpowiednich momentach życia. A nie o parę lat i zdarzeń za późno, za wcześnie. Gdyby mówili to, o czym tak zaciekle milczą. Ile nocy byłoby przespanych, ile serc nie aż tak pustych.

Miłość

znak cytatu Człowieka można poznać po ramieniu, po tym, jak patrzy, jak się uśmiecha, ile ma dobra w oczach i w oknach, którymi wygląda na świat. A przede wszystkim w sytuacjach rewolucyjnych, fanatycznych, skrajnych i nieprzejednanych. Czy przyjdzie w gorączce, czy przyniesie leki, czy stanie po dobrej stronie (Twojego łóżka), wytrze łzy, przyniesie herbatę, kawę, cokolwiek. Jaka będzie jego ręka, kiedy zdarzy się Twój sukces, jakie będzie serce. Czy zazdrosne czy dobre? Człowieka można poznać po tym, jak mocno się dzieli i jak mocno przeżywa. Po wrażliwości w dłoniach. Po uśmiechu w duszy.

Miłość

znak cytatu Kochać to sprawić, by w drugim objawiło się nowe życie. To stwarzać na nowo

Miłość

znak cytatu Tam gdzie kończy się miłość, zaczyna się nienawiść.

Miłość

znak cytatu Czasem spotyka się kogoś nieziemsko pięknego. Potem z nim rozmawiasz i po kilku minutach umierasz z nudów. Ale czasem spotykasz kogoś i myślisz sobie: 'Jest w porządku, może być'. A potem go poznajesz. I jego twarz staje się nimi. Jego osobowość jest na niej wypisana. I staje się czymś nieziemsko pięknym...

Miłość

znak cytatu Każda miłość jest za razem nieodwołalnie początkiem rozdzierającego końca.

Miłość

znak cytatu Twoja miłość jest bezcenną walutą.

Miłość

Zobacz więcej


Sklep