Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kto by wytrzymał, gdyby kochano go tak rozpaczliwie?

Miłość

znak cytatu W życiu niełatwo o prawdziwą miłość i przyjaźń; to deficytowe towary.

Miłość

znak cytatu Sekretem jest znaleźć osobę, która potrafi żyć bez ciebie, ale która chce być zawsze z tobą. Osobę pełną i ukształtowaną, a nie taką, która czuje się połową i potrzebuje drugiej połowy: prawdziwa miłość rodzi się, gdy łączą się ze sobą dwie niezależne, wolne i w pełni ukształtowane jednostki. Ponieważ kocha tylko ten, kto jest dojrzały. Kto ma potrzeby, domaga się dopełnienia i kończy na używaniu partnera dla swoich korzyści, dla zaspokojenia własnego egoizmu.

Miłość

znak cytatu Przyrzekli sobie cierpliwość w chwilach, gdy łatwo o utratę cierpliwości, szczerość, gdy łatwo o kłamstwo, i wyrazili świadomość faktu, że tylko upływ czasu może dowieść prawdziwego oddania.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest ograniczone, ale miłość niewyczerpana.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wiem, że modlitwa moja cię nie dotknie,choć jest bluźniercza: jakbym szukał w księdze starej,żem z tobą - spokrewniony - tysiąckrotnie.Chcę ci z miłości mych złożyć ofiarę...

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość jest piękna jak zorza poranka, tajemnicza jak zatajony uśmiech, wszechobecna jak powiew wiatru. Cicha jak szum wody, a jednocześnie głośna jak burza. Miłość to zdarzenie większe niż sami jesteśmy.

Miłość

znak cytatu ... jest prawdą, iż miłość potrafi przeżyć stratę i znieść ból.

Miłość

znak cytatu Przy tobie jakoś tak się uspokajam. Nie wiem, jak to się dzieje… ale w twoim towarzystwie czuję się swobodnie i dobrze się bawię. Dlatego chciałbym dalej się z tobą spotykać. Jeżeli znów coś cię będzie martwiło, zawsze cię wysłucham… o ile będziesz chciał mi o tym opowiedzieć.  -Kou Yoneda "NightS"

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Skoro tak wielu ludzi szuka w tak wielu miejscach prawdziwej miłości, dlaczego tak niewielu z nich szuka jej w tym najbardziej oczywistym miejscu

Miłość

Zobacz więcej