Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kocham Cię.

To marna wymówka, ale i szczera prawda.

Miłość

znak cytatu Ludzie znikają. Niezależnie od tego czy miłość przenosić miała góry. Czy macie razem dzieci, psa, kota, kredyty. Znikają po tysiącach przegadanych nocach i cichych dniach. Odchodzą, wynoszą się. Po prostu przestają trwać w tej samej rzeczywistości. Bo nagle coś im się w życiu zmieniło. Nagle nie potrzebują twoich słów, twojego ciepła i wspólnego picia kawy. Musisz zrozumieć że tacy są ludzie... (Damian Sawa, Czas - Nieistnienia)

Miłość

znak cytatu (...) miłość to pożądanie żywiące się niespełnieniem.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Grzeczność jest siostrą miłości.

Miłość

znak cytatu Najmniej odporni jesteśmy na ciosy tych, których kochamy.

Miłość

znak cytatu Zakochać się w samym sobie to początek romansu, który trwa całe życie.

Miłość

znak cytatu Gdy ktoś mówi ci, że nie kocha, pozwól mu odejść. Gdy czujesz to ty, odejdź sama. Nie szukaj racjonalnych argumentów, bo może ich nie być. Nie szukaj winy. Nie próbuj zrozumieć, kto jak i dlaczego. Zrozumienie przyjdzie potem. Albo też nie przyjdzie nigdy. Szanuj swoje uczucia i innych. Albo szanuj ich brak. I jednego bądź pewna – brak miłości w miłości, to najgorszy z możliwych kompromisów. Nigdy nie stawiaj na równi pozytywki z Jingle Bells z rytmem swojego serca. To zupełnie inne melodie. Jeszcze będziesz kochać.

Miłość

znak cytatu Gdy kochamy, kochamy po prostu, nie szukając uzasadnień.

Miłość

znak cytatu [...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało.

Miłość

znak cytatu Nie da się starać za dwoje. Można próbować i może nawet przez jakiś czas się udaje, bo wmawiasz sobie, że jest ok, że to nie Jego wina, że On chce. Ale w końcu coś pęka i się wie, że nie można tak dłużej. Bo po prostu jedno serce tego nie uciągnie.

Miłość

Zobacz więcej