Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma takiej rzeczy, której nie potrafiłbyś osiągnąć, jeśli tylko odważysz się marzyć, zaplanować i podjąć decydujące kroki. Pamiętaj, że wszelki strach przed porażką jest tylko iluzją. Tylko ty decydujesz o swoim życiu. Porzuć wszelkie wątpliwości, uwierz w siebie i pokaż światu swoją prawdziwą wartość.

Motywacja

znak cytatu Jedna z najtrudniejszych życiowych walk - kiedy serce krzyczy "walcz", a rozum mówi "odpuść, nie warto".

Motywacja

znak cytatu Jeśli nie możesz latać, biegnij. Jeśli nie możesz biec, idż. Jeśli nie możesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko - posuwaj się naprzód.

Motywacja

znak cytatu Ludzie, którzy twierdzą, że czegoś nie da się zrobić, nie powinni przeszkadzać tym, którzy właśnie to robią.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie zważaj na to, jak powoli idziesz, dopóki tylko nie zatrzymujesz się. Twoje marzenia są w zasięgu ręki, jeśli tylko nie przestaniesz iść naprzód. Każdy krok, nawet najmniejszy, przybliża Cię do celu.

Motywacja

znak cytatu Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili, gdy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno. -Konfucjusz

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie oczekuj, że rzeczy się zmienią, jeśli cały czas robisz to samo. Świat jest w twoich rękach bardziej niż myślisz. Powiedzenia typu: 'Nie jestem w stanie', 'Nie da rady', 'To za trudne' nie mają racji bytu. Wznieś się ponad to i zobacz, jak silny naprawdę jesteś.

Motywacja

znak cytatu Nie mów, że nie warto walczyć,
kiedy nawet nie spróbowałeś. Lepiej mieć satysfakcję z podjęcia nawet małego kroku, niż żałować całe życie, że nic się nie zrobiło.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ważne, jak wolno idziesz, dopóki nie zatrzymujesz się. Przeciwności losu są tylko przeszkodami, które musisz pokonać na drodze do sukcesu. Wierzyć w siebie to pierwszy krok do zwycięstwa.

Motywacja

znak cytatu Większość Was twierdzi, że pragnie sukcesu. Ale nie pragniecie go naprawdę. Po prostu miło by Wam było, gdybyście zaczęli go odnosić. Większość z Was wybiera sen ponad sukces. Wolicie sobie pospać niż realizować marzenia!

Motywacja

Zobacz więcej