Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego kim się samemu było wcześniej.

Motywacja

znak cytatu Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ważne jak bardzo jesteś utalentowany, jak inteligentny, jak ciężko pracujesz, jakie masz umiejętności. Zawsze ważniejsza od nich jest Twoja chęć do zwycięstwa i niekończący się głód sukcesu.

Motywacja

znak cytatu Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jest ważne, jak powoli idziesz, dopóki nie przestajesz. Pamiętaj, że droga do celu nie zawsze jest łatwa i prosta, ale z determinacją, uporem i wiarą w siebie dojdziesz tam, gdzie chcesz.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwy sukces to nieskończoną siłę czerpać z tego co nas kiedyś pogrzebało. Prawdziwe zwycięstwo to umieć patrzeć na to co nas przewróciło z dumą, że mimo wszystko nadal stoją. Autentycznym triumfem jest definiowanie słownikowego znaczenia słowa 'niemożliwe' na nowo w każdej sekundzie naszego życia.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nasze największe obawy nie są związane z naszym brakiem kompetencji, ale z niewiarygodnym potencjałem, który kryje się w nas. Nasza głęboka obawa nie wynika z tego, że jesteśmy niewystarczający. Nasza głęboka obawa polega na tym, że jesteśmy potężni ponad miarę. Nasze światło, a nie nasze cienie, najbardziej nas przeraża.

Motywacja

znak cytatu Pokonuj złych ludzi swym opanowaniem. Nie daj się im wyprowadzić z równowagi. Jeśli są złośliwi, nie bądź złośliwy w zamian. Jeśli wściekły pies ugryzie cię, a ty ugryziesz go w odwecie, sam staniesz się psem.

Motywacja

znak cytatu Problem, który da się
rozwiązać, to żaden problem.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Osiągnięcie celu często zależy od determinacji, a nie od umiejętności. Możesz być najlepszy w swojej dziedzinie, ale bez determinacji i ciężkiej pracy nie osiągniesz swojego celu.

Motywacja

Zobacz więcej