Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nadzieja jest jak tarcza odblaskowa, która odbija rzeczywistość w barwach tęczy. Nikt nie może odebrać nam prawdziwej nadziei; jest ona jak wieczna gwiazda, która pomimo zmroku, zawsze się świeci.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja jest głupia. Przypomina dzidę toczącą się pod górę, która co prawda zwalnia, ale nigdy nie zatrzymuje się. I zawsze jest gotowa pochylić szeroko skrzydła, gdy tylko jakaś siła pomoże jej wznieść się w górę.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja jest iluzją, marchewką dyndającą na kiju.

Nadzieja

znak cytatu Rozpacz to szukanie nadziei tam, gdzie nie można jej znaleźć.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja, to żałoba błyszcząca, tociaż jej srebrne skrzydła, zranione, do ziemi skierowane. Wkrótce, choć teraz dręczą nas niespełnione pragnienia, znajdzie nas czas, kiedy nie będziemy czuć bólu.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja walczy ze złością.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja jest płomieniem, który nigdy się nie tłumi, jest magiczną iskrą, która rozpala nasze serce, jest ciepłem, które daje nam siłę, jest światełkiem, które prowadzi nas np.: z korytarza ciemności ku promieniom słońca.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja jest jak droga w polu: na początku jej nie ma, ale im bardziej idziesz, tym bardziej widoczna staje się na horyzoncie.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie tracąc nadziei, możemy zyskać wszystko, co istnieje, podczas gdy tracąc nadzieję, możemy stracić wszystko, co posiadamy. Z nadziei rodzi się odwaga, siła i wiara.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja jest jak droga w kraju; na początku nie było drogi, ale gdy wielu ludzi przechodzi w tym samym kierunku, droga powstaje.

Nadzieja

Zobacz więcej