Ludzie są szczęśliwsi przez to samo, że mogą uchodzić przed ...
Ludzie są szczęśliwsi przez to samo, że mogą uchodzić przed drugimi za nieszczęśliwych.
Nie znam słów co mają jakiś większy sens,
jeśli tylko jedno, jedno tylko wiem:
Być tam, zawsze tam gdzie Ty.
Szczęście to nie jest sumienie czyste, biały kołnierzyk, pełna kieszeń, ani ulizane dzieci. Szczęście, to stan duszy, to dużo wyższa dzienna temperatura emocji. Szczęście, to coś co dyktuje serce, a nie rozum.
Dziś już wiem, każdy dzień daje znak
Dziś już wiem, każdy świt, każdy sen
Dziś Powie ci
Kocham cię!
Szczęście to nie cel, to sposób podróżowania. Świat pełen jest osób, które naoglądały się filmów, przeczytały książki, po których zaczęły myśleć, że szczęście to dojście do określonego miejsca, ale kiedy tam dotrą, nie czują nic specjalnego... Bo szczęście to nie punkt docelowy, lecz sposób podróżowania.
Szczęście to nie cel, ale sposób podróżowania. Jeśli zatrzymamy się, aby zapytać 'Czy jestem szczęśliwy?' to jest to dowód, że nie jesteśmy. Szczęście to stan, który do nas przychodzi, kiedy tworzymy szczęście dla innych.
Z kim chciałbyś spędzić ostatni dzień swojego życia ?
Jeżeli upada mężczyzna, to upada tylko mężczyzna, ale gdy kobieta upada, to upada cały naród.
Psychologowie twierdzą, że osoba, która potrafi pierwsza przeprosić jest tą odważniejszą. Osoba, która pierwsza wybacza, jest najsilniejszą. A osoba, która zapomina, jest najszczęśliwszą.
Kiedy dwoje ludzi się szuka - przemknęło mu w pewnej chwili przez głowę - na nic się nie zda, jeśli jeden i drugi będą z uporem zataczać wokół siebie kręgi. Bo wtedy taka zabawa może trwać w nieskończoność. Jeden z nich musi się w końcu zatrzymać i zaczekać cierpliwie na drugiego.
W politycznej kuchni gotuje się najlepiej na oleju,który inni mają w głowie.