Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Niemożność potknięcia się jest, jak sądzę, niemniej bolesna niż sam upadek.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból lub cierpienia jakie doświadczamy są nieuniknionymi konsekwencjami naszych dość uporczywych prób przystosowania się do rzeczywistości, zamiast próbować zmieniać ją w taki sposób, aby lepiej nam służyła.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czasami ból jest tak wielki, że nie jesteśmy w stanie go odczuć. Kiedy nasze ciało doświadcza czegoś nieznośnego, często rozłącza się, zostawiając nas w stanie zniesienia.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie można dotknąć blizny innego człowieka, jeśli się nie ma własnej. Nie można zrozumieć bólu drugiego, nie doświadczając go na własnej skórze.

Ból

znak cytatu Wiem jak ułożyć rysy twarzy, by smutku nikt nie zauważył. -Wisława Szymborska

Ból

znak cytatu Ból, który się nie zakończył, jest twoją własną winą. Karze cię dalej cierpieć, ponieważ ty nie ustąpiłeś.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, cierpienie jest opcjonalne. To gorsza cześć choroby, która, jak najgłębsza zakała, uderza najgłębiej w nasze serce.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból, to jedno z najważniejszych przesłań, jakie oferuje nam rzeczywistość. To on uczy nas, że coś jest nie tak, że żyjemy nie tak, jak powinniśmy.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest jedynym kluczem wystarczająco ostry, by otworzyć bramę duszy człowieka. Kiedy go doświadczymy, codzienne umiarkowanie i skrytość znikają, a nasze prawdziwe ja wychodzi na jaw.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najgorszy ból to ten, którego nikt nie widzi, a jest w nas tak silny, że aż chce się krzyczeć, ale nikt tego nie słyszy, a my krzyczymy ciszą.

Ból

Zobacz więcej